Reklama
placeholder
News

Katarzyna Danowska przejmuje TOP 20!

Katarzyna Danowska przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne

Reklama
Reklama
placeholder

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

Katarzyna Danowska - kim jest?

Kasia jest osobą, która kocha kryminały i rozwój osobisty. Kończy w tym roku 30 lat i pochodzi z Głogowa na Dolnym Śląsku.

Pracuje w branży online od ponad 5 lat i z tego utrzymuje się na co dzień. Pomimo braku doświadczenia i formalnej wiedzy, osiągnęła ogromny sukces finansowy dzięki swojej determinacji, kreatywności i pasji.

Kasia nie spoczywa na laurach i ma ogromne plany na przyszłość, które wiążą się z dochodem pasywnym związanym z rynkiem nieruchomości. Uważa, że nieruchomości są jednym z lepszych sposobów na pomnażanie kapitału i zapewnienie sobie bezpieczeństwa finansowego. Kasia jest inspiracją dla wielu ludzi, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze i realizować swoje marzenia.

Katarzyna Danowska -  informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Katarzyna Danowska

Wiek: 30 lat

Miejsce zamieszkania: Głogów

Kim jestem z zawodu: terapeutką

Co robię na co dzień: pracuję w branży online

Moje hobby: makijaż, rozwój osobisty, kryminały

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: muzyka metalowa i rockowa

Ulubiona piosenka: The Drug In Me Is Reimagined - Falling In Reverse

Ulubione miejsce: Warszawa

Najbardziej nie lubię: oliwek

Jestem dumna, że: osiągam wymarzone cele

Moja największa wada: upartość

Moja największa zaleta: cierpliwość

Moje ulubione konto na Insta: @katarzyna.danowska

Inspiruje mnie: każdy, kto osiągnął jakiś sukces i nigdy się nie poddał

Największe marzenie: kupić kilka nieruchomości

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 21:00

czwartek 11:00

 

TOP 20 - kto prowadził już nasz program?

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już między innymi Donatella (@miss_donatella_official), Iwona (@iwon_aaa), Alessandra Minko (@alessandraminko), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Żaneta Czapla (@jaanetkaa), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), NATSU (@natalia.karczmarczyk), Monika Zakrent (@25moniq), Aneczka (@aneczka_2611_), Oliwia (@oliiblondie), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady), Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Magdalena Lubacz (@malubaaa), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Przemek Bylina (@przemopbg), Adrian Cios (@mr_cios), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk), Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Michalina (@kociminetka_official) oraz Agnieszka Boryń (@agaboryn). Teraz przyszedł czas na KATARZYNĘ DANOWSKĄ (@katarzyna.danowska)!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama