News

Kate przejmuje TOP 20!

Kate przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman), Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Karolina Małyjurek (@karolina_malyjurek), Mariola Lisicka (@mariolalisicka), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Monika Mandrela (@moniczka___m), Przemek Bylina (@przemopbg),  Marta Fonder (@marczi_tka), Adrian Cios (@adrian_cios), Adrianna (@adrianqaa), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk) i Kuba Grochmalski (@kubagrochmalski), Pamela Sikora (@pamelciak) i Maksymilian Mazurek (@maxxmazurek) i Magdalena Czechoska (@flyingshoes.pl), Adrian Grajcar (@modny_dandys) i Eryk Skrzypczak (@erykminefreedom) i Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Żaneta Woźniak (@zaneta_wozniak) i Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu) i Weronika Wiśniewska (@veroniqqueen), Maja Zięba (@majazeet),Nicol Kimaty (@niicolciak), Magdalena Maciejowska (@magdamaciejowska) i Klaudia Figuła (@klaudiaeff), Sunny Blonde Woman (@sunnyblondewoman), Kamila Kąkol (@kamisia0218877), Roksana Bartczak (@tojakicia), Paula Marciniak (@paulamarciniak_official) i Keyti (@keytiwow) i Dominika Piotrzkowska (@nika.koska), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Michalina (@kociminetka_official), Ana Stanskovsky (@ana_stanskovsky) i Justyna Drzyzga (@justyna.drzyzga) i Ava Del Rio (@ava_del_rio),  Sylwia Hober, Silwianna (@silwianna_official), Zetesis (@zetesis1727), Agata Gęsicka (@agatagesickv), Pink Car Blondie (@pinkcarblondie) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Marczi_tka, czyli Marta Fonder (@marczi_tka) i Kotkuuu, czyli Klaudia Granat (@kotkuuu), Sara Asatrjan (@sarqqa), Anna Adamska (@adamskaannaa), Wiktoria Hoffman (@wiktoria_hoffman),  Karina Kiejnich (@karinakiejnich), Kamila Brożek (@kamila_brozek), Dominika Całka (@dominika_calka), Angelina Cichecka (@angelacichecka), Marta Lubawska (@marta__lubawska),  Zosia Watros (holyzolly) i Dalmara Knaflewska (@dalmara.knaflewska), Oha (@wiktoria_oha), Agnieszka Boryń (@agaboryn), Jakub Urbański (@urbanskidancefit), Justyna Kuleczka (@j_kuleczka),  Weronika Woś (@werka_wos), Maya_lena (@maya_lenaa), Sandra (@sandra.takk), Slisy, czyli Sylwia Szymichowska (@slisy_hwa), Nikola Wasyljew (@nicole_wasyljew,  Mallu (@malluyuuki) i Agnieszka Walewska (@valevvska), Paulina Pierzchała (@paulina_pierzchala_), Zosia Watros (@holyzolly), Sandra (@sandra.takk), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Mallu (@malluyuuki) i Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Marta Lubawska (@marta__lubawska) i Nikola Wasyljew (@nicole_wasyljew), Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu), Dagmara „Daga” Szewczyk (@dagmara_szewczyk), Ava Del Rio (@ava_del_rio), Aga Boryń (@agaboryn), Justyna Kuleczka (@j_kuleczka) i Faustyna Wespińska (@faustynaw). Teraz przyszedł czas na Kate – Katarzynę Jakubiak (@insane260688)!

Kate – kim jest Katarzyna Jakubiak?

Katarzyna to osoba, która kocha muzykę, zwierzęta i podróże. Hobbistycznie od lat zajmuje się modą. Projektuje, szyje i tworzy biżuterię, uwielbia bawić się modą i dobierać stylizacje, a efekty możecie obserwować na jej Instagramie @insane260688.

Kate mieszka w Warszawie ze swoją ukochaną, 13-letnią suczką Niunią. Na co dzień realizuje swoją pasję jaką jest fryzjerstwo (@kate_jakubiak_hair) i pracuje przy sesjach zdjęciowych oraz programach telewizyjnych.

Kasia jest również modelką petite i traktuje to jako superdoświadczenie oraz zabawę.

Katarzyna Kate Jakubiak – informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Katarzyna Jakubiak/Kate

Wiek: 34 lata, ale nikt nie wie i wszyscy myślą, że 25 i niech tak zostanie

Miejsce zamieszkania: Warszawa

Kim jestem z zawodu: stylistką fryzur

Co robię na co dzień: pracuję głównie w tv jako fryzjerka, również podczas sesji zdjęciowych

Hobby: podróże, muzyka, moda

Ulubiona muzyka: rock lat 80./zespół: Scorpions/wokalista: Enrique Iglesias, ale tylko dlatego, że mi się podoba

Ulubiona piosenka: Fleetwood Mac – Go You Own Way

Ulubione miejsce: samolot

Najbardziej nie lubię: żab

Jestem dumna, że: mam przyjaciół

Moja największa wada: śpioch jak nikt inny!

Moja największa zaleta: upór

Moje ulubione konto na Insta: @make_life_harder

Inspiruje mnie: świat

Największe marzenie: największe pozostanie tajemnicą, ale takim marzeniem, którym mogę się podzielić jest zwiedzenie całego świata 😊

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 21:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.