Reklama
placeholder
News

Kayah i Bregović: trasa koncertowa z okazji 25-lecia słynnego albumu. Gdzie wystąpią?

Kayah i Bregović: trasa koncertowa z okazji 25-lecia słynnego albumu. Gdzie wystąpią?

fot. Facebook: Kayah

Reklama
Reklama
placeholder

Kayah i Bregović w 2024 roku świętują 25-lecie swojego słynnego albumu. Z tej okazji przygotowali dla fanów specjalną trasę koncertową, podczas której będzie można usłyszeć największe hity z płyty. Kiedy odbędą się koncerty i gdzie można kupić bilety?

Album pod tytułem Kayah i Bregović miał swoją premierę w 1999 roku. To właśnie na nim znalazł się między innymi legendarny utwór Prawy do lewego oraz inne piosenki, które łączą w sobie elementy współczesnego popu i folkloru bałkańskiego z rodzimą tradycją ludową. Album sprzedał się w ponad 700 tysiącach egzemplarzy, zdobywając status diamentowej płyty. Piosenkarka i bośniacki kompozytor już niebawem wyruszą w trasę koncertową, która przeniesie słuchaczy ponownie w czasie i sprawi, że ci będą mogli doświadczyć wyjątkowych brzmień na żywo. 

Kayah żegna się z Kayaxem po 22 latach. Rozstaje się z wieloletnim managerem >>

Kayah i Bregović: trasa koncertowa z okazji 25-lecia albumu - w jakich miastach się odbędzie? 

Kayah i Bregović w ramach swojej jubileuszowej trasy koncertowej odwiedzą trzy polskie miasta na początku września 2024 roku. Pierwszy koncert będzie miał miejsce już 1 września, a ostatni 5 września. Kayah i Bregović zaplanowali łącznie 3 występy, które odbędą się w następujących miejscach:

  • 01.09.2024 - COS Torwar, Warszawa
  • 03.09.2024 - PreZero Arena Gliwice
  • 05.09.2024 - ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot
Viki Gabor wygląda jak Kayah! Zobaczcie to zdjęcie >>

Kayah i Bregović: bilety na koncerty 2024 w ramach jubileuszowej trasy

Bilety na koncerty z okazji 25-lecia albumu Kayah i Bregović trafiły do sprzedaży w czwartek 18 stycznia o godzinie 10:00. Są one dostępne wyłącznie na oficjalnych stronach eBilet i Ticketmaster. Ceny wejściówek na wszystkie z koncertów rozpoczynają się od 180 złotych za dalsze trybuny, a kończą na 530,50 złotych za bilet VIP.
 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama