News

Kayah i KęKę w nowej wersji przeboju „Supermenka”! Lepsze niż oryginał?

Kayah i KęKę w nowej wersji przeboju „Supermenka”! Lepsze niż oryginał?

YouTube.com/KayaxTV

Kayah i KęKę połączyli siły w nowym muzycznym projekcie. W sieci pojawił się teledysk do kawałka „Supermanka 2018”, a ta współpraca jest pierwszym krokiem w wyjątkowym przedsięwzięciu od Electronic Beats.

„Supermanka 2018” to odświeżenie wielkiego hitu Kayah z 1997 roku. Oryginalna „Supermanka” pochodzi z bestsellerowego albumu wokalistki „Zebra”.

Gdy tylko dostałem propozycję udziału w projekcie T-Mobile Electronic Beats POWROTY, aby odświeżyć wspólnie któryś z przebojów Kayah, nie zastanawiałem się ani chwili. Pierwszy kawałek, który przyszedł mi do głowy, to była właśnie „Supermenka”. Ten numer z 1997 roku, to chyba moje pierwsze muzyczne wspomnienie z Kayah. Już nie pamiętam, czy to przez obecność Ice-T w klipie, czy może już wtedy w mojej 14-letniej głowie, kiełkowała myśl, że Supermenka widzi tylko jedną stronę medalu….. Chciałem zaprezentować swój punkt widzenia i cieszy mnie, że moja wizja i mój pomysł na utwór został przyjęty w 100%. No i ten listonosz… Nie mogło być inaczej  – skomentował KęKę.

Nowe, bardziej aktualne brzmienie nadane „Supermence” to część projektu POWROTY od Electronic Beats.

T-Mobile Electronic Beats POWROTY to projekt, który od razu przypadł mi do gustu. Uwielbiam kiedy utwory dostają nowe aranże, nowe brzmienia i nowe życie. Wiecie doskonale, że kocham muzyczne eksperymenty. Długo poszukiwaliśmy odpowiedniego rapera. Kiedy zapoznałam się z twórczością KęKę, jego historią, metamorfozą, rozwojem i przede wszystkim utworami, z których płynie mądrość, trafność spostrzeżeń, ale też wielki dystans do siebie i świata, wiedziałam że to musi być on. Ogromnie ucieszyłam się kiedy przyjął moje zaproszenie do projektu i wybrał Supermenkę. A kiedy już go poznałam w studiu, wiedziałam, że zrobimy wspólnie wyjątkową rzecz. Myślę, że intuicja mnie nie zawiodła – mówi Kayah o projekcie.

Posłuchajcie „Supermanki 2018” od Kayah i KęKę – będzie nowy-stary hit?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj