News

Khaby Lame to najpopularniejszy tiktoker w Europie. Znacie go z memów

youtube.com/TikTok Famous

Khaby Lame we wrześniu 2021 roku został oficjalnie najpopularniejszym tiktokerem w Europie. Udało mu się to osiągnąć w niedługim czasie. Jeszcze blisko 2 lata temu był bezrobotnym chłopakiem z Senegalu.

Khaby Lame – kim jest?

Khaby Lame obecnie mieszka we Włoszech. Pochodzi z Senegalu. Przyjechał do Włoch, by zostać pracownikiem fizycznym. Przed swoim debiutem na platformie TikTok nie był rozpoznawalny. Pandemia skazała go jednak na bezrobocie, co doprowadziło do nagrywania filmików z nudy. 

Jego poczucie humory pokochał cały świat, a majątek jest wyceniany na ponad milion dolarów. Mężczyzna posiada również swój sklep internetowy, gdzie sprzedaje zabawne koszulki i gadżety. 

Spotify Wrapped 2021 – jak zobaczyć swoje podsumowanie? >>

Khaby Lame – kariera tiktokera

Jego profil na TikToku ma już ponad 120 milionów obserwujących. To czyni go najpopularniejszym tiktokerem w Europie i drugim na świecie. Wyprzedza go tylko Charli D'Amelio z ponad 130 milionami obserwatorów. 

Swoją polarność zdobył dzięki filmikom parodiującym tak zwane lifehacki. Khaby pokazuje jak w prosty sposób rozwiązać problem, który na filmikach w Internecie prezentowany jest w skomplikowany sposób lub przy użyciu dodatkowych przedmiotów. Jego znakiem rozpoznawczym jest kwitujące filmiki rozłożenie rąk. 

Marcin Dubiel i Lexy: kto pierwszy zrezygnuje z YouTube? >>

TikTok – najpopularniejsi tiktokerzy w Polsce

W Polsce stawka najpopularniejszych tiktokerów plasuje się następująco. Na pierwszych miejscach są bliźniacy Jamil i Jamel Neffati z siedemnastoma milionami fanów. Tuż za nimi z 13,1 milionów obserwatorów jest Maria Jeleniewska. Podium zamyka Twins Style, z ponad jedenastoma milionami obserwatorów. 

 

@khaby.lame

Guys school started📔PlayStation only weekend,remember👈🏾!About you my friend all you need to do is turn it ON!🤲🏾 #learnfromkhaby #learnwithtiktok

♬ suono originale - Khabane lame

 

@khaby.lame

🤦🏿##learnfromkhaby ##learnwithtiktok ##imparacontiktok

♬ suono originale - Khabane lame

 

@khaby.lame

Cara, Avresti dovuto fare la cosa semplice.😅Dear, You should have just kept it simple.😅##learnfromkhaby ##imparacontiktok ##stitch

♬ suono originale - Khabane lame
Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.