Reklama
placeholder
News

Killer Mike ARESZTOWANY na gali Grammy. Chwilę wcześniej odebrał 3 statuetki

Killer Mike ARESZTOWANY na gali Grammy. Chwilę wcześniej odebrał 3 statuetki

fot. instagram.com/killermike/ fot. YouTube/ Killer Mike/

Reklama
Reklama
placeholder

66. edycja Grammy Awards odbyła się 4 lutego 2024 roku i była pełna pozytywnych niespodzianek dla wielu artystów - np. Miley Cyrus otrzymała nagrodę Grammy po raz pierwszy w karierze, w dodatku w dwóch kategoriach. Niektórzy jednak nie spędzili tego wieczoru w przyjemnej atmosferze. Killer Mike, będący laureatem trzech statuetek, został aresztowany i wyprowadzony z ceremonii przez policję.

Grammy 2024: wyniki. Miley Cyrus z pierwszymi statuetkami w karierze >>

Killer Mike aresztowany podczas gali Grammy 2024. Za co?

Michael Render, znany jako Killer Mike, został aresztowany podczas gali Grammy Awards, niedługo po odebraniu statuetek w kategoriach "Najlepszy album", "Najlepszy występ" i "Najlepsza piosenka" - wszystkie odznaczenia związane z rapem. Na scenie zdążył wygłosić przemówienie, podczas którego w podekscytowaniu opowiadał o tym, że nigdy nie jest za późno, by spełnić swoje marzenia.

Nagrania z zatrzymania rapera trafiły do sieci. Na jednym z nich można usłyszeć dyskusję, do której doszło między 48-latkiem, a funkcjonariuszami. Killer Mike zdawał się być zdezorientowany całą sprawą, a z jego ust padło nawet:"Czy wy tak na poważnie?". Później potwierdzono, że aresztowanie nie miało związku z ceremonią.

5 lutego 2024 roku na portalu policji w Los Angeles na Twitterze pojawił się wpis, który wyjaśnia zainstniałą sytuację. Jak się okazuje, raper został zatrzymany za pobicie.

Podejrzany został zidentyfikowany jako 48-letni Michael Render i ukarany za pobicie, obecnie oczekuje na zwolnienie.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama