News

Kim Kardashian ma 6 palców?! Fani wypatrzyli to na zdjęciu

Kim Kardashian ma 6 palców?! Fani wypatrzyli to na zdjęciu

Fot. Instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian ma sześć palców?! Fani celebrytki wypatrzyli to na zdjęciu. Też to zauważyliście?

Demi Lovato za kulisami koncertu Ariany Grande! >> 

Kim Kardashian zarabia krocie m.in. dzięki własnej marce KKW Beauty. Celebrytka niedługo wypuści pod swoim nazwiskiem także perfumy. Wiadomo, że zapachów powstało kilka. Wszystkie flakony z perfumami będą w kształcie ust, ale będą się różniły od siebie kolorem.

Kim Kardashian stworzyła perfumy wspólnie z siostrą, Kylie Jenner. Premiera ich zapachów jest zapowiadana na 23 sierpnia 2019 roku, więc nic dziwnego, że gwiazdy już promują swój produkt w internecie.

Bóg Chaosu – serio – nadciąga! Koniec świata już blisko >> 

Niedawno Kim Kardashian wrzuciła na Instagram wspólne zdjęcie z Kylie Jenner, które promuje ich zapach. Siostry pozują na fotce w bardzo obcisłych, wyciętych kombinezonach, które odkrywają jedną nogę. Kylie ma na sobie turkusowy strój, a Kylie – fioletowy. W dłoniach obie trzymają flakon perfum.

Ulubienicą Kylie jest „naga” butelka, myślę, że moja jest różowa! Ona zawsze nosiła moje perfumy zawsze, więc ta współpraca jest superspecjalna, bo wiem jak bardzo ona to kocha. Znalezienie dla niej doskonałego zapachu było niemożliwe, więc zawęziłyśmy kolekcję do trzech ulubionych! (…) – napisała Kim Kardashian pod zdjęciem. 

Sylwia Przybysz: ciąża potwierdzona? Te zdjęcia mówią wszystko >> 

Na pierwszy rzut oka w zdjęciu nie ma nic nadzwyczajnego, jednak przed fanami nic się nie ukryje… ;-) Obserwatorzy Kim Kardashian wypatrzyli, że gwiazda ma… sześć palców u stopy!

Te sześć palców to ikona

Dlaczego ona ma sześć palców? 

Masz sześć palców – pisali w komentarzach.

Chociaż wygląda to tak jakby stopa Kim rzeczywiście była „inna”, najprawdopodobniej jej szósty palec na fotce powstał przez przeoczenie grafika, który za dużo kombinował w Photoshopie. ;-) 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On set for the Matte Cocoa Collection 8.16 Kkwbeauty.com

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hey! ?

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj