News

Klaudia El Dursi ma problemy ze zdrowiem. Przez Hotel Paradise

Klaudia El Dursi ma problemy ze zdrowiem. Przez Hotel Paradise

Fot. Instagram.com/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi zdradziła, że ma problemy ze zdrowiem. Mają one związek z jej pracą na planie programu Hotel Paradise.

Klaudia El Dursi o sesji dla Playboya: "Dyrektor kupił dwa egzemplarze do biblioteki" >> 

Cała Polska usłyszała o Klaudii El Dursi w 2019 roku, kiedy 32-latka wzięła udział w Top Model. Jako pierwsza w historii polskiej edycji, zdobyła Złoty Bilet i od razu dostała się do Domu Modeli.

Klaudia El Dursi od trzech sezonów jest prowadzącą randkowe show Hotel Paradise. Ostatnia odsłona była kręcona na Zanzibarze.

Jak się okazało, praca na rajskiej wyspie ma też negatywne strony. Niedawno w wywiadzie dla magazynu VIVA! El Dursi ujawniła, że jej stan zdrowia się pogorszył. 

Klaudia El Dursi o swoim stanie zdrowia

Nie wiem, jak mam ludzi wyprowadzić z błędu, bo faktycznie bliskość oceanu, piękne plaże, palmy, wspaniała pogoda powodują, że od razu wszystkim się wydaje, że to raj. Owszem. Ale pamiętaj, że ja tam przez cztery miesiące ciężko pracowałam. Często od rana do nocy, czasem po prostu musiałam być w gotowości, uśmiechnięta i w dobrej formie, a czasem przecież miewa się gorsze dni. Tu było wiele czynników, które sprawiały, że praca była wyczerpująca psychicznie i fizycznie. Wyobraź sobie stanie na baczność na wysokich szpilkach, w pełnym makijażu, w ciężkiej sukience i biżuterii w ogromnym upale – mówiła.

Klaudia El Dursi ma kłopoty z głosem. W czasie finału Hotel Paradise 3 problemy były tak silne, że nie mogła mówić i oddychać.

(…) Podupadłam na zdrowiu. Od dłuższego czasu coś niedobrego dzieje się z moim głosem. Doszło do tego, że gdy kręciliśmy finał, prawie całkiem go straciłam. Nie mogłam ani mówić, ani oddychać. Od miesiąca jestem na silnych lekach. A w Polsce mam już umówioną wizytę u lekarza (…) – czytamy na stronie viva.pl.

Książę Karol ma nieślubnego syna? 55-latek twierdzi, że ma dowody >>

Klaudia El Dursi podkreśliła jednak, że jest wdzięczna za to, co dał jej Hotel Paradise. Prowadząca show powiedziała, że praca na planie to „niezła lekcja życia”, dzięki której zdobyła duże doświadczenie.

Przecież gdy zaczynałam moją przygodę z programem, byłam zupełnie świeża. Nie wiedziałam, jak to się robi, jaka mam być, jak się zachowywać przed kamerą – dodała.

Życzymy Klaudii El Dursi dużo zdrowia!

Oglądacie Hotel Paradise?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.