Reklama
placeholder
News

Klaudia El Dursi szuka asystentki. Dłuuuga lista obowiązków

Klaudia El Dursi szuka asystentki. Dłuuuga lista obowiązków

fot. instagram.com//klaudia_el_dursi/

Reklama
Reklama
placeholder

Klaudia El Dursi próbowała swoich sił jako uczestniczka w programie dla modelek i modeli. Pomogło jej to w szybkim zyskaniu popularności w polskim szoł-biznesie. Od 2020 roku celebrytka jest samodzielną prowadzącą programu randkowego. Prywatnie jest mamą dwóch synów i żoną Jacka Leszczyńskiego, który nie jest związany z szoł-biznesem. 

Andziaks i Luka szukają pracownika. Kogo i czego wymagają? >>

Klaudia El Dursi - ogłoszenie o pracę

Klaudia El Dursi jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z obserwującymi na swoim profilu na Instagramie zdjęciami zwłaszcza ze swoich zawodowych aktywności. Modelka jest zapracowana i w związku z tym obecnie szuka kogoś, kto zostanie jej ''prawą ręką''. Na jednym z portali dla osób poszukujących pracy możemy znaleźć ogłoszenie opublikowane przez jej firmę. Wynika z niego, że celebrytka chce zatrudnić asystentkę personalną. Do jej obowiązków będzie należało prowadzenie kalendarza spotkań, obsługa Instagrama i TikToka, przygotowywanie notatek, odpowiedzi na  e-maile, organizowanie i uczestnictwo w wyjazdach służbowych (w tym zagranicznych), robienie zdjęć i krótkich filmów (wymagana jest znajomość obsługi programów do tego przeznaczonych), koordynacja, planowanie i realizacja działań marketingowych, prowadzenie kont firmowych na portalach społecznościowych oraz szerokopojęte budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dużo jak na jedną osobę, prawda? 

Osoby, które zdecydują się odpowiedzieć na anons powinny sprostać następującym wymaganiom:

- Prawo jazdy kategorii B

- Estetyka i kreatywność

- Biegła znajomość Instagrama i TikToka

- Dobra znajomość języka angielskiego

- Dobra znajomość programów Microsoft Office

- Dyspozycyjność i chęć udziału w wyjazdach służbowych (w tym zagranicznych)

- Umiejętność wyszukiwania niezbędnych informacji w sieci internetowej

- Sumienność, skrupulatność, determinacja, otwartość

- Miła aparycja

Niestety nie wiadomo jakie wynagrodzenie otrzyma osoba, którą Klaudia El Dursi zdecyduje się zatrudnić, ale jest ono określone mianem atrakcyjnego. Proces rekrutacji będzie obejmował wykonanie zadania, które kandydatka otrzyma SMS-em. Kolejnym etapem będzie rozmowa w cztery oczy. 

Myślicie, że Klaudia El Dursi znajdzie idealną dla siebie asystentkę personalną?

Michał Wiśniewski szuka pracownika. Kogo i za ile? >>

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama