News

Klaudia Halejcio JEST W CIĄŻY! Pokazała USG i partnera

Klaudia Halejcio JEST W CIĄŻY! Pokazała USG i partnera

Fot. Instagram.com/klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio jest w ciąży! Aktorka ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Pokazała zdjęcia USG i partnera.

Harry i Meghan tym zdjęciem potwierdzają drugą ciążę. Poród niedługo? >> 

Klaudia Halejcio zostanie mamą

W walentynki 2021 Klaudia Halejcio podzieliła się z fanami radosną nowiną. Gwiazda takich produkcji jak Last Minute, Wkręceni 2 czy 7 Rzeczy, których Nie Wiecie o Facetach, zostanie mamą.

Na taką rolę czekałam całe życie! To niesamowite jaka jestem szczęśliwa! Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa, by wyrazić swoje szczęście!!! Cierpliwie przygotowywałam się, żeby Wam o tym powiedzieć. Teraz, kiedy mogę się podzielić z Wami tą wspaniałą wiadomością, czuję się niesamowicie! Aaaa.... będę Mamą! – napisała 30-latka na Instagramie.

Klaudia Halejcio opublikowała post ze zdjęciami, na których wspólnie z partnerem przygląda się badaniu USG. To pierwszy raz kiedy aktorka pokazała twarz swojego ukochanego.

One rodzą w 2021 roku! Kto zostanie mamą? >> 

Klaudia Halejcio – partner

Kim jest chłopak Klaudii Halejcio? Niewiele wiadomo na jego temat. W jednym z wywiadów przyszła mama zdradziła jedynie, że Oskar jest „biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej”. Klaudia Halejcio i ojciec jej dziecka poznali się przez wspólnego znajomego. Jakiś czas temu aktorka ujawniła, że ona i Oskar mają wspólne plany biznesowe.

Gratulujemy przyszłym rodzicom! :-) 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.