News

#JaKochamMuzykę - dołącz do akcji i zamigaj z nami dla dzieci głuchych i niedosłyszących!

#JaKochamMuzykę - dołącz do akcji i zamigaj z nami dla dzieci głuchych i niedosłyszących!

Muzyka oraz wspólna zabawa przy niej jest istotnym elementem rozwoju każdego dziecka. Wszystkie maluchy są dla nas bardzo ważne i chcielibyśmy, żeby korzyści płynące z muzyki czerpał każdy malec – również ten głuchy czy niedosłyszący.

Na naszej antenie możecie już oglądać pasmo Migotki w 4FUN TV, w którym nasze Migotki – Kasia i Małgosia – tłumaczą największe dziecięce hity na język migowy. Postanowiliśmy jednak pójść o krok dalej!

Migotki w 4FUN KIDS - kiedy oglądać? >>

Wspólnie z Instytutem Głuchoniemych oraz Fundacją ECHO stworzyliśmy kampanię społeczną Kocham Muzykę. Celem naszej akcji jest poinformowanie szerokiej opinii publicznej o tym, że muzyka jest niezbędnym elementem w rozwoju dzieci głuchych i niedosłyszących. 

Czy wiecie, że?

Osoby głuche i niedosłyszące przeżywają muzykę tak jak każdy z nas. Odbierają ją po prostu trochę inaczej – przez wibrację, ruch ciała, światła, dotyk i oczywiście zabawę.

Połączenie terapii logopedycznej z rytmiką przynosi doskonałe efekty w pierwszych latach życia dzieci głuchych oraz niedosłyszących. Wszyscy kochamy muzykę i chcemy, by każde dziecko miało równe szanse na rozwój przy niej.

Mamy jednak świadomość, że nie zawsze jest to jednak równy start i postaramy się to zmienić – dołącz do naszej inicjatywy!

#JaKochamMuzykę – zamigaj razem z nami!

Pomóż nam stworzyć komunikat, który dotrze do szerokiego grona osób o dobrym sercu. Naszym celem jest zebranie środków na zajęcia logorytmiki dla dzieci głuchych i niedosłyszących. Jak możesz pomóc?

Powiedz „Kocham Muzykę” w Polskim Języku Migowym i dołącz do grona osób wspierających głuche i niedosłyszące dzieci!

Do naszej akcji dołączyły już największe gwiazdy, a wśród nich są m.in. Julia Wieniawa, Viki Gabor, Margaret, Szymon Majewski, Michał Piróg, Lanberry, Olga Frycz, Przemysław Saleta, Gromee, Anna Czartoryska-Niemczycka, bracia Golec, Grzegorz Skawiński, Maryla Rodowicz, Zuza Jabłońska, Michał Szczygieł, Nick Sickler, Marcelina Zawadzka, Honorata Skarbek, Maciej Orłoś, Anika Dąbrowska, Alicja Szemplińska i wielu, wielu innych.

Teraz to TY możesz do nich dołączyć i zrobić coś wyjątkowego dla dzieci głuchych i niedosłyszących. To proste!

Wystarczy, że nagrasz filmik, gdy migasz te trzy znaki, a całą instrukcję jak to zrobić znajdziesz w wideo poniżej:

1)   MUZYKA
2)   JA
3)   KOCHAM

Na koniec powiedz nam czym jest dla Ciebie muzyka i przedstaw się – gotowe!

Filmiki zamieszczajcie na swoich profilach na Tik Toku i koniecznie dodajcie do niego hasztag #jakochammuzykę – niech leci w świat i czyni dobro.

Pod tym hasztagiem w aplikacji znajdziecie też filmiki gwiazd wspierających naszą akcję.

Więcej na temat naszej akcji znajdziecie na dedykowanej stronie jakochammuzyke.pl.

 

Przekaż 1% podatku – Fundacja ECHO (KRS: 0000174905)

Nie wiesz jeszcze na co przekazać 1% swojego podatku? Przekaż 1% podatku na zajęcia muzyczne dla głuchych i niedosłyszących dzieci - ta pomoc nic Cię nie kosztuje, a ile może zmienić!


 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.