News

Kolekcja Giambattista Valli x H&M: Kendall Jenner w ubraniach z kultowej sieciówki

Kolekcja Giambattista Valli x H&M: Kendall Jenner w ubraniach z kultowej sieciówki

fot. materiały prasowe

Najnowszą kolekcję specjalną H&M sygnuje Giambattista Valli – mistrz sztuki piękna i finezji.

Fani mody już mogli zdobyć nowości z kolekcji – wszystkie spektakularne kreacje, które pojawiły się na czerwonym dywanie podczas inauguracji kolekcji, trafiły do sprzedaży stronie internetowej H&M 25 maja. Główna kolekcja Giambattista Valli x H&M zadebiutuje na całym świecie 7 listopada 2019 roku.

Jestem niesamowicie podekscytowany tą współpracą. Dzięki H&M będę mógł dotrzeć ze swoją wizją stylu i estetyki do jeszcze szerszego grona odbiorców. Chcę dzielić się swoją miłością do piękna, zapisać się w najpiękniejszych wspomnieniach i być częścią historii miłosnych fanów mody z całego świata – powiedział Giambattista Valli.

Jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z Giambattistą Vallim. To niekwestionowany mistrz haute couture i wizjoner proporcji oraz sylwetek. Możliwość przedstawienia jego niepowtarzalnego stylu klientom H&M to dla nas spełnienie marzeń. Nie możemy się doczekać ich reakcji na tę piękną kolekcję – powiedziała Ann-Sofie Johansson z H&M.

Giambattista Valli – kim jest?

Giambattista Valli urodził i wychował się w Rzymie. Na początku kariery przeniósł się do Paryża, gdzie w 2005 roku pokazał światu swoją pierwszą, przełomową kolekcję. Jego wszechświat obejmuje kolekcje ready-to-wear, haute couture oraz dodatki. Współpraca z H&M to dla niego pierwsze przedsięwzięcie tego typu oraz pierwsze podejście do mody męskiej.

Limitowana kolekcja przedpremierowa Giambattista Valli x H&M jest dostępna w 12 wybranych sklepach H&M na całym świecie i na hm.com od 25 maja. Całość kolekcji pojawi się 7 listopada.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Out now in selected stores and online on the @hm website #project?

Post udostępniony przez Giambattista Valli Official (@giambattistavalliparis)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

tonight at amfAR wearing @giambattistavalliparis x @hm ??? #project?

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj