News

Komunia Święta: najlepsze prezenty. Co chcą dostać dzieci? [10 propozycji]

Komunia Święta: najlepsze prezenty. Co chcą dostać dzieci? [10 propozycji]

Fot. pixabay.com

Jakie prezenty z tej okazji Pierwszej Komunii chciałyby dostać dzieci? Zobaczcie nasze 10 propozycji i wybierzcie najlepszą opcję! 

Pierwsza Komunia z gadżetami: to przyjęcie nie musi być nudne! >> 

Komunia Święta 2019: co dać w prezencie?

Jak co roku, tysiące 9-latków w całej Polsce już wkrótce przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Ceremonie odbywają się zazwyczaj w maju, ale w niektórych parafiach to niezwykłe wydarzenie organizowane jest także na początku czerwca.

Po uroczystościach w kościele organizowane jest przyjęcie, podczas którego dziecko, które przystąpiło do sakramentu dostaje prezenty. Co kupić z okazji Pierwszej Komunii?

Bilety na koncert Young Stars

Bilet na koncert Young Stars na pewno ucieszy młodego człowieka. Kto nie chciałby usłyszeć chociażby Sylwii Lipki, Bars&Melody, Dominiki Sozańskiej i Artura Sikorskiego na żywo? Komunia to świetna okazja, żeby sprezentować dziecku bilet np. na Young Stars Festival 2019, który odbędzie się 30 sierpnia w Warszawie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#youngstarsfestival #ysf2019

Post udostępniony przez Łucja Choińska (@lucjachoinska)

Prenumerata Young Stars

Kolejna propozycja dla fanów Young Stars. Jeśli nie koncert to może prenumerata pisma o młodych gwiazdach? Mnóstwo ciekawostek, wywiady, plakaty… Każdy fan znajdzie tam wszystko, czego dusza zapragnie!

Smartwatch

To praktyczny gadżet dla dziecka, które nie może np. nosić komórki do szkoły. Dzięki smartwatchowi sprawdzi godzinę, posłucha muzyki, a nawet policzy kroki, które w ciągu dnia zrobiło. To też fajna sprawa dla rodzica – dzięki smartwatchowi dziecko bez problemu odbierze telefon. I nie zgubi go tak łatwo jak tradycyjnego aparatu. 

Longboard

Fajna sprawa dla aktywnych. Longboard to dłuższa wersja tradycyjnej deskorolki. Longboardy mają od 68 do nawet 150 centymetrów! Dzięki temu można na niej jeździć ze znacznie większą prędkością niż na normalnym sprzęcie. Longboard jest zazwyczaj używany do downhillu, jazdy po wzniesieniach i slalomu, więc sprawdzi się u tych dzieci, które lubią mocne wrażenia.

Wyjazd

To zawsze dobry pomysł. Fajnie, jeśli wybierzecie np. obóz tematyczny. Poznawanie nowych osób, rozwijanie pasji i fun z dala od rodziców… ;-) To musi się sprawdzić!

Matura 2019: sprawdź kiedy masz egzaminy? >> 

Biżuteria

Klasyk. Łańcuszek, pierścionek, kolczyki czy zegarek będą superpamiątką na lata. No i nie ma co ukrywać, później podkręcą też każdą stylówkę. ;-)

Hulajnoga elektryczna

To prawdziwy hit! Można nią szybko dostać się do szkoły czy znajomych, a przy okazji aktywnie korzystać z pięknej pogody i podziwiać widoki na dworze.

Książka

To zawsze dobry pomysł. Nie musicie koniecznie wybierać tytułu związanego z religią. Może to być powieść przygodowa, obyczajowa, kryminał… opcji jest dużo. Jest szansa, że nawet dziecko, które nie lubi czytania wciągnie się w fabułę. Potem zawsze można iść do kina na ekranizację.

Tablet

To bardzo praktyczny gadżet. Można się na nim uczyć, pisać notatki, oglądać filmy i seriale, słuchać muzyki… Tablet jest wręcz niezbędny! Do tego jest lżejszy od tradycyjnego komputera. Same plusy.

Pluszowy Jezus

Najlepsze zostawiliśmy na koniec. Pluszowy Jezus to propozycja dla dzieciaków, które nadal korzystają z przytulanek. Trochę jesteśmy w szoku, że ktoś na to wpadł, ale… w sumie ciekawa (i związana z religią) pamiątka z Komunii.

A Wy co dostaliście na swoją Komunię?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj