News

James Blunt zagra w Polsce! Znamy szczegóły!

James Blunt zagra w Polsce! Znamy szczegóły!

James Blunt, czyli specjalista od najpiękniejszych ballad, przyjedzie w przyszłym roku do Polski!

Już 12 maja 2018 roku na warszawskim Torwarze zagra ten jeden z najsłynniejszych brytyjskich wokalistów.

Jego charakterystyczny głos uwielbiany jest przez fanów, a zwłaszcza fanki, na całym świecie – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert artysty w Warszawie.

Przypomnijmy, że wokalista debiutował płytą „Back to Bedlam” w 2004 roku, na której znalazł się megahit „You're Beautiful”, który wyniósł artystę na szczyt. Pięciokrotny kandydat do nagrody Grammy po pierwszym, tak dobrze przyjętym albumie, wokalista wydał kolejne trzy: „All the Lost Souls”, „Some Kind of Trouble” i „Moon Landing”.

Po czterech latach przerwy, James Blunt powrócił w marcu 2017 roku z nowym, piątym albumem studyjnym „The Afterlove”, który promuje singiel „Love me Better”. W ramach promocji właśnie tego krążka artysta zawita w naszym kraju!

Cała europejska trasa rozpoczęła się już w październiku i jest kontynuacją poprzedniego tournee, w trakcie którego James Blunt dał 140 koncertów w ciągu 12 miesięcy.

Jamesa Blunta zobaczymy i posłuchamy na żywo w nadchodzącym roku. Jego koncert odbędzie się 12 maja 2018 roku na warszawskim Torwarze. Wejściówki dostępne będą na stronach internetowych www.bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik w całym kraju.

Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj