News

Z kim chciałbyś zrobić sobie selfie? Odpowiedz i zgarnij nowy smartfon!

Z kim chciałbyś zrobić sobie selfie? Odpowiedz i zgarnij nowy smartfon!

fot. Pixabay.com

Na pewno każdy z Was ma na rolce aparatu chociaż jedno selfie. Można śmiało powiedzieć, że ten rodzaj zdjęć to symbol naszych czasów. 

Wiedzieliście, że za pierwsze zrobione kiedykolwiek selfie jest uznawane zdjęcie z… 1839 roku? Wykonał je sobie Robert Cornelius. Jedną z pierwszych nastolatek robiących sobie zdjęcie za pomocą lustra, aby wysłać je do przyjaciela, miała być rosyjska Wielka Księżna Anastazja Nikołajewna.

Selfie stało się superpopularne w XXI wieku, oczywiście dzięki mediom społecznościowym. Autoportrety „z ręki”, robione najczęściej telefonem, ma na swoim profilu prawdopodobnie każdy użytkownik Facebooka czy Instagrama.

Pamiętacie słynne oscarowe selfie z 2014 roku? Podczas 86. ceremonii wręczenia nagród Akademii Filmowej, do wspólnego zdjęcia zapozowali Ellen DeGeneres, Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Julia Roberts, Brad Pitt, Meryl Streep, Kevin Spacey, Channing Tatum, Jared Leto i Lupita Nyong’o. Selfie z Oscarów 2014 zrobiło furorę na całym świecie! Sześć lat później Charlize Theron opublikowała na Instagramie podobną fotkę.

Jeśli chcecie robić sobie jeszcze lepsze selfie, koniecznie weźcie udział w konkursie, w którym do zgarnięcia jest smartfon Huawei P50 Pro lub słuchawki Huawei FreeBuds 4i!

Zasady są bardzo proste!

Wystarczy napisać e-mail z odpowiedzią na pytanie: Z kim z tegorocznych zdobywców statuetki zrobiłabyś/zrobiłbyś sobie zdjęcie, gdyby przyznano Ci wejściówkę na 94. galę rozdania Oscarów i w kilku zdaniach uzasadnić swój wybór.

Konkurs trwa do 03.04.2022, do godziny 23.59.

Zgłoszenia i informacje o konkursie mamy dla Was TUTAJ >>

Trzymamy kciuki!

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.