News

Kościół pw. Bedoesa w polskiej wsi: raper ma własną parafię?

Kościół pw. Bedoesa w polskiej wsi: raper ma własną parafię?

Fot. YouTube.com/Mr. Polska

Bedoes ma własną parafię? Polski raper został patronem jednego z kościołów w Polsce. Jak to możliwe?

Mata odwiedził fana. Patryk wybudził się ze śpiączki, kiedy słuchał jego piosenki >> 

Kościół Rzymskokatolicki pw. Bedoesa SBM w Łąkiem to miejsce, o którym zrobiło się bardzo głośno. W internecie można znaleźć screeny z Map Google i świątynią pod wezwaniem Borysa Przybylskiego.

Kościół pw. Bedoesa – Łąkie

Jeden z użytkowników Google Maps postanowił przemianować Kościół pw. Bożego Miłosierdzia w Łąkiem na Kościół pw. Bedoesa SBM. Z pozoru niewinny żart osiągną większą skalę, bo urząd gminy wydrukował tysiące kalendarzy z informacją o kościele pw. rapera i wytwórni płytowej. 

Maryla Rodowicz – suknia z sylwestra nie miała kwiatów. Były m.in. waginy, skręty i prezerwatywy >> 

Łąkie, od lewej sklep spożywczy Wanda Klimek, następnie budynek mieszkalny i po prawej rzymskokatolicki kościół pw. Bedoesa SBM 2020 – możemy przeczytać we fragmencie, który cytuje portal Spider’s Web.

Wiadomość przetłumaczono na trzy języki. Wygląda na to, że nikt podczas pracy nad kalendarzem nie zorientował się, że coś jest nie tak.

Taco Hemingway i Iga Lis na nowym zdjęciu. 'Czekałam na to' >> 

Nazwa kościoła w Łąkiem została już poprawiona. Co ciekawe, po wpisaniu w Google frazy: kościół pw. Bedoesa w wyszukiwarce pojawia się Kościół Rzymskokatolicki pw. Bedoesa SBM w Adamowie. 

 

fot. screen/materiały własne 

 

 

 

 
Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.