Facebook
Instagram
Sklep
News

Kesha powraca z nowym singlem! ZOBACZ KLIP

Kesha powraca z nowym singlem! ZOBACZ KLIP

fot. screen z YouTube/keshaVEVO

Kilka dni temu do sieci trafił teledysk Keshy do singla „Praying", który promuje jej nadchodzący krążek. Premiera płyty "Rainbow" zapowiedziana jest na 11 sierpnia 2017, czyli dokładnie za miesiąc!

Ostatni album artystki ukazał się 5 lat temu, a w 2014 roku słuch o Keshy chwilowo zaginął. Jej "zniknięcie" spowodowane było toczącym się do 2016 roku procesem sądowym przeciwko Dr. Luke'owi, managerowi wokalistki, który został oskarżony m.in. o ograniczanie jej wolności artystycznej i nadużycia seksualne względem piosenkarki. Finalnie sąd oddalił jednak zarzuty wobec niego.

Utwór „Praying” to więc pierwszy od długiego czasu solowy utwór artystki. Został nagrany we współpracy z Ryanem Lewisem, producentem Macklemore’a, a lekko „pokręcony” teledysk wyreżyserował Jonas Åkerlund.

Kesha szczegółowo opowiedziała o znaczeniu swojej nowej piosenki i pracy nad nową płytą. Co najciekawsze, wokalistka zarzeka się, że na pracę nad tym materiałem wpłynęło jej spotkanie z… kosmitami. Gwiazda zobaczyła podobno na niebie małe, płonące kule oraz kilka „pojazdów pozaziemskich”.

 My z niecierpliwością czekamy na nowy krążek i mamy nadzieję, że jej nowe piosenki odniosą KOSMICZNY sukces!

 

Zobacz też: Hiszpańska nowość od J.Lo!

Zobacz też