News

Kourtney Kardashian nosi ubrania od Maffashion! Co wybrała?

Kourtney Kardashian nosi ubrania od Maffashion! Co wybrała?

Fot. Instagram.com/maffashion_official

Kourtney Kardashian nosi ubrania od Maffashion! Co wybrała słynna celebrytka? Zobaczcie zdjęcia jej stylizacji.

Gwiazdy noszą polskie ciuchy! Miley Cyrus, Hailey Bieber, kto jeszcze? >> 

Kourtney Kardashian w marynarce Eppram

Maffashion może pochwalić się kolejnym sukcesem! Niedawno w marynarce marki Eppram, którą Julia Kuczyńska założyła wspólnie z Laną Nguyen, pojawiła się Kourtney Kardashian. Celebrytka w swojej stylizacji wykorzystała lniany model Niagara w niebiesko-białe plamy.

Marynarkę od Eppram miała na sobie też przyjaciółka Kourtney Kardashian. Addison Rae założyła model Vanua Vanilla.

Mamy to!!!! @kourtneykardash w marynarce NIAGARA z kolekcji #OXIDANE! Co lepsze? @addisonraee wybrała marynarkę VANUA VANILLA!!! 2 x #EPPRAM POWER! Jaram się! Bo jak doskonale wiecie, dziewczyny maja dostęp do mody z najwyższej półki. Na co dzień mogą przebierać w ubraniach od największych projektantów, a wybrały Eppram! Bo? Bo im się spodobały rzeczy! Cieszymy się całym teamem jak szaleni! – napisała Maffashion na Instagramie.

Projekty od marki Eppram, która wypuściła pierwszą kolekcję w maju 2020 roku, nosiły nie tylko Kourtney Kardashian i Addison Rae, lecz także m.in. Veronica Ferraro i Lorena Rae.

Maffashion pokazała swoją kolekcję ubrań. Fan: „Wyglądacie jak z obozu koncentracyjnego” >> 

Przypomnijmy, że kilka lat temu Justin Bieber założył koszulkę z napisem: „Doing real stuff su**s” innej polskiej marki – Local Heroes. Od tamtej pory ich ubrania stały się hitem wśród gwiazd! Projekty Local Heroes noszą m.in. Miley Cyrus, Kylie Jenner czy Rihanna.

Ile kosztują marynarki Eppram, które miały na sobie Kourtney Kardashian i Addison Rae? Za niebiesko-biały model NIAGARA trzeba zapłacić 999 złotych. Z kolei cena beżowej VANUA VANILLII to 1200 złotych.

Gratulujemy Maffashion i całemu teamowi Eppram! :-) 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.