Reklama
placeholder
News

Kraków Live Festival 2019: data, miejsce, artyści [LISTA AKTUALIZOWANA]

Kraków Live Festival 2019: data, miejsce, artyści [LISTA AKTUALIZOWANA]

fot. Facebook.com/Kraków Live Music Festival

Reklama
Reklama
placeholder

Kraków Live Festival to jeden z najpopularniejszych festiwali w nasyzm kraju. Jego historia sięga 2006 roku i od tego czasu pojawiły się tam takie gwiazdy jak Rihanna, Major Lazer, Lana Del Rey, Jay-Z, Sean Paul, Martin Garrix, Rudimental, Ellie Goulding, Die Antwoord czy Kendrick Lamar.

Wierni fani tej imprezy już odliczają dni do Kraków Live Festival 2019. Na razie nie znamy wszystkich wykonawców, którzy pojawią się podczas tegorocznej edycji festiwalu, ale mamy nadzieję, że poznamy ich już bardzo niedługo. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w Krakowie zagrali m.in. Kendrick Lamar, Die Antwoord, Jessie Ware, Martin Garrix, A$AP Rocky, KAMP!, Jan – Rapowanie i Sokół.

Poniżej prezentujemy listę artystów, którzy pojawią się na Kraków Live Festival 2019. Ten spis będziemy dla Was na bieżąco uzupełniać, więc zapiszcie sobie naszą stronę w ulubionych, żeby nie przegapić żadnego ogłoszenia!

28 lutego ogłoszono pierwszych artystów tegorocznej edycji festiwalu Kraków Live - posłuchamy Post Malone'a, Macklemore'a, Years&Years i DJ-a Snake'a!

 

Kraków Live Festival 2019 – artyści [LISTA AKTUALIZOWANA]

Post Malone

Macklemore

DJ Snake

Years&Years

Calvin Harris

 

Kraków Live Festival 2019 – data, miejsce, bilety

Kraków Live Festival 2019 odbędzie się w dniach 16 – 17 sierpnia 2019 roku na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Sprzedaż karnetów Early Bird w cenie 369 PLN ruszy w piątek 1 marca 2019 roku i potrwa do 14 marca 2019 roku. 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama