News

Zmierzch: Robert Pattinson i Kristen Stewart mogli być małżeństwem?! "Powiedziałabym tak"

Zmierzch: Robert Pattinson i Kristen Stewart mogli być małżeństwem?! "Powiedziałabym tak"

fot. instagram.com/twilight/

Czy Robert Pattinson i Kristen Stewart mogli być małżeństwem? Aktorka otworzyła się na temat uczucia do swojego filmowego partnera.

Cara Delevingne i Halsey są parą? ''To dla nich nic poważnego" >>

Ekranizacja pierwszej części książki Stephenie Meyer z serii Zmierzch pojawiła się w 2008 roku. Film odniósł ogromny sukces, a odtwórcy głównych ról - Robert Pattinson i Kristen Stewart - stali się gwiazdami na całym świecie. Szybko okazało się, że aktorzy zostali parą także w prawdziwym życiu. Ten fakt nie tylko ucieszył fanów sagi Zmierzch, ale także rozgrzał media na całym świecie.

Związek Pattinsona i Stewart wywoływał wiele emocji. Aktorzy postanowili publicznie nie opowiadać o swojej relacji. Przez długi czas byli ukochaną parą wielu Amerykanów. Nawet czterokrotnie zdobyli nagrodę za najlepszy ekranowy pocałunek. Niestety, ale związek Kristen Stewart i Roberta Pattinsona skończył się po pięciu lat i para rozstała się w atmosferze skandalu. Aktorka została przyłapana przez fotoreporterów na romansowaniu i pocałunkach z reżyserem filmu Królewna Śnieżka i Łowca, w którym grała główną rolę. Rupert Sanders nie tylko był prawie 20 lat starszy od Stewart, ale również miał żonę.

Z Kamerą u Kardashianów znika po 14 latach! Kim Kardashian pożegnała fanów >>

Jakiś czas temu Kristien Stewart była gościem w programie znanego amerykańska radiowca Howarda Sterna. Aktorka otworzyła się na temat swojej relacji z Pattinsonem i przyznała, że miała poważne zamiary względem swojego ówczesnego chłopaka.

Robert był moją pierwszą miłością. Gdyby oświadczył mi się, gdy graliśmy w „Zmierzchu”, powiedziałabym: tak – powiedziała.

Chociaż wiele osób nadal uważa, że para była dla siebie stworzona, to dzisiaj aktorzy tworzą związki z innymi osobami. Kristen Stewart aktualnie spotyka się z amerykańską scenarzystką Dylan Meyer. Robert Pattinson związał się z brytyjską aktorką Suki Waterhouse.

Zac Efron ma nową dziewczynę? Kim jest Vanessa Valladares? >>

Byliście fanami związku Kristen Stewart i Roberta Pattinsona?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Smiling together 💋

Post udostępniony przez Stewart & Pattinson (@_twilight_kris_and_rob_)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

How she looks on him 🥰

Post udostępniony przez Stewart & Pattinson (@_twilight_kris_and_rob_)

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bella truly had the whole school shook in this scene. I have to stan. 😌 #Twilight

Post udostępniony przez Twilight Saga 🧛‍♂️ (@twilight)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We tried the #FaceAppChallenge… #FaceApp #Twilight

Post udostępniony przez Twilight Saga 🧛‍♂️ (@twilight)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.