Reklama
placeholder
News

Ochman i Kalush Orchestra we wspólnej piosence Cry For You. 'Krystian niczym Midas'

fot. YouTube.com/Krystian Ochman

Reklama
Reklama
placeholder

Krystian Ochman – finalista Eurowizji 2022 – połączył siły ze zwycięzcami konkursu w Turynie. Ochman i Kalush Orchestra nagrali razem utwór Cry For You. W jednym numerze usłyszycie dwie zupełnie różne energie muzyczne!

Eurowizja 2023: polskie eliminacje z przedłużonym terminem zgłoszeń. Do kiedy i kiedy wyniki? >> 

Singiel z pewnością zaskoczy nie tylko fanów Konkursu Piosenki Eurowizji. Współpraca artystów miała swoje początki we wspólnych nagraniach w mediach społecznościowych w trakcie przygotowań do konkursu.

Ochman i Kalush Orchestra – Cry For You

Singiel pojawił się 27 stycznia 2023 roku. Za jego produkcję odpowiada wielokrotnie nagradzany producent @atutowy, który pracował przy debiutanckiej płycie Krystiana Ochmana. Na swoim koncie ma też współprace z topowymi polskimi gwiazdami hip-hopowej sceny, takimi jak Kukon, OKI, Pezet czy Young Igi.

Krystian Ochman o nowej piosence mówi:

Idąc przez życie, wielu z nas pracuje nad tym, by stać się najlepszą wersją siebie. W trakcie tej drogi uczymy się wybierać te sytuacje, w których powinniśmy być asertywni. Często oznacza to, że podejmujemy decyzje, które są dla nas dobre, ale mogą być przykre dla innych. Społeczeństwo zmusza nas do asertywności, w przeciwnym razie jesteśmy wykorzystywani. Nie chcę nigdy żałować podjęcia takich decyzji.

Agnieszka Chylińska w nowym klipie u boku znanej aktorki >>

Unikalne, przepiękne, nowoczesne połączenie wszystkiego – folku, popu, opery, elektroniki. (…) Cudo, odmienne od innych w każdym wymiarze.

Krystian niczym król Midas – czego by nie dotknął, zamienia w złoto.

Majstersztyk!

Nie mogę przestać słuchać tej piosenki – można przeczytać w komentarzach na YouTubie.

Krystian Ochman – kiedy nowa płyta?

Ostatnie wydawnictwo Krystiana Ochmana to Deluxe Edition jego debiutanckiego albumu Ochman (maj 2022). Wokalista pracuje nad materiałem na kolejny krążek, który ma ukazać się jeszcze w 2023 roku.  

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama