Reklama
placeholder
News

Ujawniono cenę spotkania z Krystianem Ochmanem. Fani są zaskoczeni

Ujawniono cenę spotkania z Krystianem Ochmanem. Fani są zaskoczeni

fot. instagram.com/krystianochman

Reklama
Reklama
placeholder

Krystian Ochman, tegoroczny reprezentant Polski w konkursie Eurowizji, w którym zajął 12. miejsce, przygotowuje się do wydania drugiego albumu studyjnego, do tego cały czas będąc w trasie. Podczas jego koncertów można usłyszeć utwory z jego pierwszej płyty, jak również covery klasycznych utworów, między innymi z repertuaru Madonny czy Elvisa Presleya. 

Swedish House Mafia: koncert w Polsce ODWOŁANY. Co z biletami? >>

Krystian Ochman – Meet & Greet. Cena

Najbliższy koncert Krystiana Ochmana odbędzie się 29 października 2022 roku w ICE Kraków Congress Centre. Bilety są już dostępne i zainteresowani fani poznali ceny. Kwota, jaką trzeba zapłacić za spotkanie z wokalistą, wzbudziła jednak zaskoczenie. 

Za Meet & Greet z Krystianem Ochmanem trzeba zapłacić 550 złotych, a ta kwota nie gwarantuje udziału w koncercie. W tym celu trzeba dokupić kolejną wejściówkę w cenie 90 złotych. To daje sumaryczną kwotę 640 złotych. 

Fani w komentarzach na Facebooku dają wyraz swojemu niezadowoleniu, zauważając, że Krystian Ochman jest obecnie droższy od sanah, na której koncert najdroższe wejściówki kosztowały 449 złotych. Te jednak nie zawierały spotkania z artystką. Za ten rodzaj biletów podczas trasy Kolońska i Szlugi Tour trzeba było zapłacić 800 złotych. Za spotkanie z Roksaną Węgiel w 2019 roku trzeba było zapłacić przykładowo 1000 złotych.

Sara James zrobi światową karierą z pomocą Simona Cowella? Ma mieć wobec niej poważne plany >>

Wśród komentarzy zaskoczonych fanów można przeczytać między innymi:

Lubię Krystiana, ale bilety za drogie.

Ceni się chłopak.

550 zł to ja bym zapłacił, ale za 15 minut, żeby znowu posłuchać Dżemu w składzie z Ryśkiem, a nie jego. (…)

Cena jak za Celine Dion. (…)

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama