Reklama
placeholder
News

Krystian Ochman i jego Światłocienie to hit! Posłuchaj mieszanki opery, popu i rapu

Krystian Ochman i jego Światłocienie to hit! Posłuchaj mieszanki opery, popu i rapu

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Krystian Ochman debiutuje z singlem Światłocienie! W serwisach cyfrowych pojawiła się wersja studyjna piosenki artysty, którą mogliśmy już usłyszeć w The Voice of Poland. Krystian Ochman w miniony weekend wygrał bowiem 11. edycję tego programu stając się nowym, najlepszym głosem w Polsce.

Krystian Ochman - co wiemy o wnuku słynnego muzyka? To zwycięzca Voice of Poland 2020! >>

Zwycięstwo wnuka słynnego tenora w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman nazywany jest objawieniem i fenomenem, a sam utwór Światłocienie typowany jest jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów The Voice of Poland.

Debiutancki singiel Ochmana Światłocienie powstał we współpracy z @atutowym, który ma już na swoim koncie m.in. współpracę z Taco Hemingwayem.

Krystiam Ochman - informacje

Krystian urodził się i wychował w USA niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Dziadkiem Krystiana jest słynny polski tenor Wiesław Ochman. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował wnukowi podjęcie studiów w Akademii Muzycznej w Katowicach.  

Kibicowaliście Krystianowi?
 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama