News

Krzysztof Krawczyk w Hot16Challenge! Wyznaje miłość pielęgniarkom

Krzysztof Krawczyk w Hot16Challenge! Wyznaje miłość pielęgniarkom

Fot. YouTube.com/Andrzej Kosmala

Krzysztof Krawczyk przyłączył się do Hot16Challenge! W swoim nagraniu 73-letni artysta wyznaje miłość pielęgniarkom. 

Marcysia z Ekipy w Hot16Challenge! „Beef z koronawirusem” >> 

Hot16Challenge – co to jest?

Hot16Challenge to wyzwanie, które szturmem podbiło internet. Zadanie jest bardzo proste. Chodzi o to, żeby nagrać przynajmniej szesnastowersowy utwór i wytypować do tego kolejne osoby. Na podjęcie wyzwania wyznaczono dokładnie 72 godziny.

Po raz pierwszy o Hot16Challenge usłyszeliśmy w 2014 roku z inicjatywy Solara. W tym roku wyzwaniu towarzyszy bardzo szczytny cel - zbiórka pieniędzy na rzecz walki z koronawirusem. Zebrana kwota (a jest to już ponad 3 miliony złotych!) w całości trafi do pracowników służby zdrowia. Akcję mogą wesprzeć nie tylko artyści biorący udział w Hot16Challenge, lecz także ich fani.

Hot16Challenge - kto wziął udział? 

Do tej pory w Hot16Challenge wzięli udział raperzy, wykonawcy muzyki pop, youtuberzy, aktorzy i politycy, m.in.: Taconafide, Bedoes, Mata, Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Margaret, Andrzej Seweryn, Gimper, Friz, Wersow, Kasia Nosowska, Michał Szpak, Cleo, Sylwia Lipka, Dawid Kwiatkowski,  Roksana Węgiel, Maryla Rodowicz, Adam Bodnar, Andrzej Duda, Sylwia Przybysz, Julia Wieniawa, Sobota, Kamil Bednarek i Baron.

Oni zaskoczyli swoim udziałem w #Hot16Challenge – tego nikt się nie spodziewał >> 

Krzysztof Krawczyk – Hot16Challenge

Do Hot16Challenge jakiś czas temu przyłączył się Krzysztof Krawczyk.

Kochani, powodowany wyzwaniem moich śpiewających przyjaciół oraz zachęcony przez internetową publiczność, a także z patriotycznego obowiązku, podejmuję wyzwanie udziału w #Hot16Challenge2. Chociaż drogą telefoniczną... – zapowiedział swoją szesnastkę wokalista.

Wykonawca takich singli jak Parostatek, Bo Jesteś Ty czy Ostatni Raz Zatańczysz Ze Mną w swoich wersach wspomina przede wszystkim o służbie zdrowia, która walczy z pandemią koronawirusa na pierwszej linii frontu. Krzysztof Krawczyk w Hot16Challenge „dzwoni” do wszystkich pielęgniarek, żeby powiedzieć im, że… je kocha. ;-) 

Krzysztof Krawczyk nominował do wyzwania autora swojego Hot16Challenge – Wiesława Wolnika.

Hot16Challenge Krzysztofa Krawczyka znajdziecie na tej stronie.

Jak Wam się podoba ta „gorąca szesnastka”?

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj