News

Andrzej Piaseczny: kim jest jego brat Krzysztof? Są zupełnie różni od siebie

Andrzej Piaseczny: kim jest jego brat Krzysztof? Są zupełnie różni od siebie

Fot. instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

Dotychczas gdy w mediach pojawiała się rodzina Andrzeja Piasecznego, mogliśmy obserwować miłość i bliską więź. Piasek wraz z mamą wystąpił w programie TVN-u Starsza pani musi fiknąć i widać tam było wyraźnie, jak dobre relacje ma piosenkarz ze swoją rodzicielką.

Blisko 3 lata temu Andrzej zaprowadził do ołtarza swoją siostrę Basię i przy tej okazji zamieścił na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym napisał, jak bardzo ją kocha i wspiera. Andrzej ma jednak również starszego o 4 lata brata, z którym nie utrzymuje takich relacji.

Krzysztof Piaseczny – kim jest?

Krzysztof Piaseczny to starszy, 54-letni brat Andrzeja Piasecznego. Okazuje się, że braci dzieli naprawdę wiele rzeczy. Krzysztof jest harcmistrzem ZHR, prawnikiem oraz sędzią (obecny Przewodniczący Wydziału Karnego Sądu Rejonowego w Kozienicach). Ma na swoim koncie nawet występ w telewizji Trwam, z którego stopklatkę zobaczycie poniżej. W 2008 roku został odznaczony przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Złotym Krzyżem Zasługi za działalność na rzecz przemian demokratycznych w kraju, za kształtowanie patriotycznej postawy polskiej młodzieży.

Andrzej Piaseczny - brat 

Choć Piasek nie mówi zbyt często o relacjach ze starszym bratem to można się domyślić, że panowie nie pozostają w zbyt bliskich stosunkach. W rozmowie z 2018 roku przeprowadzonej w programie Onet Rano Piaseczny powiedział:

Istnieje różnica zdań, tak, jak w wielu rodzinach, ale kiedy siadamy do stołu, nie rozmawiamy o polityce w ogóle. Jest w rodzinie linia podziału, ale myślę, że ona występuje w bardzo wielu miejscach. I to już nie jest śmieszne, że przekroczyliśmy granice przyzwoitości w obrzucaniu się obustronnie inwektywami.

Wiedzieliście, że Andrzej Piaseczny ma brata?

 

Krzysztof Piaseczny - screen z YouTube.com/sgsgqa

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.