Reklama
placeholder
News

Książulo wypuścił swój własny merch. Co można było kupić i za ile?

Książulo wypuścił swój własny merch. Co można było kupić i za ile?

fot. YouTube.com/ KSIĄŻULO

Reklama
Reklama
placeholder

Książulo, czyli jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce - znany głównie z recenzowania różnych punktów gastronomicznych i testowania jedzenia - poszerza swoją działalność. Wczoraj, 20 czerwca 2024 roku, poinformował swoich obserwatorów, że jego długo wyczekiwany sklep internetowy jest już otwarty. To wielki sukces, zwłaszcza że droga do tego momentu była pełna wyzwań.

Smolasty i Książulo w duecie! Posłuchajcie utworu Masterszef >>

Burzliwa historia nazwy sklepu Książula

Od dłuższego czasu Książulo promował nazwę "Muala", którą ostatecznie przyjął jako nazwę swojego brandu. Problemy pojawiły się, gdy okazało się, że w rejestrze widnieje już znak towarowy "Muala Kebab", zgłoszony przez Damiana Wielgusa, kandydata na burmistrza Stopnicy. Na początku Wielgus przyznał, że inspirował się Książulem, ale później zażądał przeprosin, co doprowadziło do konfliktu. Sprawa trafiła do sądu, gdzie youtuber ostatecznie wygrał, komentując na profilach w swoich mediach społecznościowych:

Prawda zawsze się obroni.

Travis Scott został aresztowany. Co z jego koncertem w Polsce? >>

Co można kupić i za ile w sklepie Książula?

Pierwszy drop Książula nie był duży, ale spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. W ofercie znalazły się dwie koszulki w kolorach czarnym i białym oraz dwie bluzy z kapturem w kolorach czarnym i szarym. Wszystkie ubrania zostały ozdobione logo Muala umieszczonym na środku, w kolorze pomarańczowym, za wyjątkiem szarej bluzy, która ma biały nadruk. Ceny wynosiły odpowiednio 129 zł za koszulkę i 259 zł za bluzę.
Ubrania rozeszły się jak świeże bułeczki, ale mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy nie zdążyli się w nie zaopatrzyć. Asortyment zostanie ponownie uzupełniony, a oferta rozszerzona o nowe modele. Na stronie sklepu jest również zakładka z czapkami z daszkiem, więc możemy się ich spodziewać w najbliższym czasie.

Czekacie na kolejny drop Książula?

 

 

fot. InstaStory: @ksiazulo

fot. InstaStory: @ksiazulo

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama