Reklama
placeholder
News

Jak dziś mogłaby wyglądać księżna Diana? Zdjęcie podzieliło internautów

Jak dziś mogłaby wyglądać księżna Diana? Zdjęcie podzieliło internautów

fot. commons.wikimedia.org -https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Princess_Diana_at_Accord_Hospice_colorized.png fot. instagram.com/alperyesiltas/

Reklama
Reklama
placeholder

Księżna Diana, która należała do rodziny królewskiej, była jedną z najbardziej docenianych i uwielbianych osobistości. Słynęła ze swojej skromności i serdeczności, którą często pokazywała w różnych wywiadach. Kobieta zmarła w wieku 36 lat w tragicznym wypadku samochodowym, uciekając przed paparazzi w 1997 roku w Paryżu.

Diana stała się osobą publiczną w 1980 roku. Słynęła ze swoich licznych działań charytatywnych i życzliwości, którą okazywała każdemu człowiekowi. Wkrótce, na skutek swojej dobrej reputacji, została nazwana "królową ludu". W jednym z wywiadów wspomniała, że chciałaby być królową ludzkich serc i skupiać się na pomocy innym.

Oprócz swojej pozycji w środowisku królewskim księżna Diana była również postrzegana jako ikona mody. Internauci do dziś czerpią inspirację ze zdjęć jej kreacji. 

Król Karol III: kto jest następny w kolejce do tronu? Kolejność sukcesji >>

Jak dziś mogłaby wyglądać księżna Diana?

Na profilu o nazwie @alperyesiltas na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym księżna Diana występuje w swojej starszej wersji. Autor podpisał przerobioną fotografię słowami "tak, jak gdyby nic się nigdy nie wydarzyło", nawiązując do tragicznej śmierci kobiety. Powyższym hasłem użytkownik podpisuje efekty swojego projektu, który ma na celu przedstawienie tego, jak wyglądałyby światowej sławy gwiazdy, gdyby w ich życiu nie przydarzyły się niektóre znaczące, czasem traumatyczne zdarzenia.

 Internauci w komentarzach są ze sobą zupełnie niezgodni. Dla jednych przedstawiony wizerunek Diany idealnie wpasowuje się w jej potencjalny, naturalny proces starzenia się; inni twierdzą, że księżna zdecydowanie bardziej dbałaby o to, by na jej twarzy nie pojawiły się zbyt szybko zmarszczki.

Jakie jest wasze zdanie?

zupełnie jak każdy

wygląda zupełnie jak moja mama

Diana na pewno używałaby więcej kremu przeciwsłonecznego.

całkiem podobna

Myślę, że Diana byłaby bardziej elegancka, bardziej dbałaby o pielęgnację skóry i nie miałaby siwych włosów. Nie nie nie!

Kochała słońce i prowadziła szybkie i aktywne życie. Była wspaniałą mamą. Tak wyglądają kobiety BEZ botoksu, wypłeniaczy i liftingów. 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama