News

Kate w czwartej ciąży?! Zobaczcie TO zdjęcie

Kate w czwartej ciąży?! Zobaczcie TO zdjęcie

Fot. Instagram.com/kensingtonroyal

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?! Fani rodziny królewskiej są wręcz tego pewni. Wszystko przez jedno zdjęcie.

Rafał Maserak zostanie TATĄ! >> 

Książę William i Kate Middleton mają już troje dzieci – 6-letniego George’a, 4-letnią Charlotte i 1,5-rocznego Louisa. Od jakiegoś czasu mówi się, że książęca para planuje powiększenie rodziny. We wrześniu zagraniczne media podawały nawet, że księżniczka Charlotte zdradziła swoim kolegom ze szkoły, że będzie miała siostrę. Portale powoływały się też na "znawcę rodziny królewskiej", który miał twierdzić, że księżna Cambridge jest w ciąży, a Charlotte jest zachwycona tym, że znowu będzie miała młodsze rodzeństwo.

Plotki podsycał też wygląd Kate Middleton. Wszyscy, którzy uważnie śledzą brytyjską rodzinę królewską już miesiąc temu zauważyli, że żona Williama zmieniła fryzurę, a robiła tak zawsze przed oficjalnym ogłoszeniem, że spodziewa się dziecka. Kiedy była w ciąży z George'em, obcięła włosy, a przy trzeciej ciąży postanowiła nosić grzywkę. Dodatkowo zwracano uwagę na to, że Kate wybiera luźne kreacje.

Kate i William będą mieli kolejne dziecko? Córka zdradziła tajemnicę >> 

Kate Middleton jest w ciąży?

Niedawno znowu zrobiło się głośno o tym, że księżna Kate i książę William po raz czwarty zostaną rodzicami. Książęca para wrzuciła na Instagram zdjęcie ze swojej podróży do Pakistanu. Na fotce Kate ma splecione dłonie, które trzyma pod wyraźnie zaokrąglonym brzuchem. O tym, że żona Williama jest w kolejnej ciąży ma świadczyć też fakt, że po raz pierwszy para zabrała w podróż królewskiego lekarza. Do tej pory w czasie wyjazdów medycy towarzyszyli tylko królowej Elżbiecie II i księciu Karolowi.

Joanna Krupa – data porodu. Kiedy modelka przywita córeczkę? >> 

Ona jest w ciąży???

Też się nad tym zastanawiam. Wskazówką jest to, że pierwszy raz lekarz dołączył do ich świty, a nigdy wcześniej tak nie było. (...) 

Czy ktoś jeszcze zauważył ciążowy brzuszek?

Kate jest znowu w ciąży – pisali fani w komentarzach.

Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Duchess of Cambridge joined @CBBC’s #BluePeter to unveil the winner of their Royal Garden Competition at @RHSWisley – congratulations Jessica ? on your winning design! Jessica’s beautiful winning sculpture ? is made of wood and recycled metal, and wowed the judges with its stunning butterfly wings, covered in clematis flowers ? swipe to watch The Duchess and Jessica seeing the winning design for the first time. Congratulations also to the runners-up, Lucy and Megan, who designed beautiful tin can herbs ? and den building ⛺ activity cards. The Duchess, Ben from @The_RHS and George Hassall joined the judging panel to pick out the winning entry for the competition, which The Duchess launched back in June this year ?

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj