Reklama
placeholder
News

Księżna Kate przeszła operację, odsunie się z życia publicznego na dłużej. Pałac wydał oświadczenie

Księżna Kate przeszła operację, odsunie się z życia publicznego na dłużej. Pałac wydał oświadczenie

fot. instagram.com/princeandprincessofwales / fot. https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kate_and_William,_Canada_Day,_2011,_Ottawa,_Ontario,_Canada.jpg

Reklama
Reklama
placeholder

Kate Middleton niedawno przeszła planowaną operację jamy brzusznej. Pałac wydał oświadczenie, w którym poinformował o jej stanie zdrowia oraz spodziewanym powrocie do obowiązków.

Królowa Elżbieta II - ujawniono okoliczności śmierci monarchini. Ostatnie dni, kontrowersje z Meghan >>

Jaką operację miała księżna Kate?

W oświadczeniu opublikowanym na instagramowym profilu Księcia i Księżnej Walii @princeandprincessofwales przeczytamy:

Jej Królewska Wysokość Księżna Walii została wczoraj przyjęta do szpitala w celu przeprowadzenia planowej operacji jamy brzusznej. Operacja zakończyła się sukcesem i oczekuje się, że [księżna – przyp. red.] pozostanie w szpitalu przez dziesięć do czternastu dni, po czym wróci do domu, aby kontynuować rekonwalescencję. Na podstawie aktualnych zaleceń lekarskich jest mało prawdopodobne, aby powróciła do obowiązków publicznych przed Wielkanocą.

Dodatkowo księżna zapewniła, że docenia zainteresowanie publiki, pragnie jednak zachować normalność dla swoich dzieci oraz zatrzymać dla siebie szczegóły jej medycznej historii. Pałac Kensington będzie informował jedynie o postępach w powrocie do zdrowia, jeżeli pojawi się coś wartego podzielenia.

Na koniec księżna przeprosiła za przełożenie nadchodzących zobowiązań i dodała, że czeka na powrót do obowiązków.

Super Bowl 2024: występ Ushera z nowym zwiastunem. Pojawili się w nim między innymi J Balvin, Jungkook i LeBron James >>

Fani wspierają księżną Kate

Kate Middleton cieszy się sympatią wielu osób. Uznawana jest za wzór do naśladowania, mimo burzliwych początków małżeństwa z księciem. Z początku opinia publiczna nie była jej przychylna, ze względu na niekrólewskie pochodzenie. Z czasem jednak żona księcia Williama skradła serca milionów, nie dziwi więc, że pod postem pojawiły się liczne słowa wsparcia i życzenia powrotu do zdrowia.

Wracaj szybko do zdrowia księżno Kate❤️

Najlepsze życzenia z Australii dla księżnej Walii, szybkiego powrotu do zdrowia. Wszyscy będą bardzo tęsknić za jej obecnością. Bez wątpienia jej dzieci będą cieszyć się, mając ją dla siebie przez cały czas. ❤️‍🩹💐

Najlepsze życzenia dla księżnej, będzie jej bardzo brakowało, ale jej zdrowie jest o wiele ważniejsze niż bycie "widzianą", więc odpoczywaj i wracaj do zdrowia.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama