News

Kuba Wojewódzki komentuje rozstanie Wojciechowskiej i Kossakowskiego. 'Małżeństwo to trzygwiazdkowy hotel'

Kuba Wojewódzki komentuje rozstanie Wojciechowskiej i Kossakowskiego. 'Małżeństwo to trzygwiazdkowy hotel'

Fot. Instagram.com/kuba_wojewodzki/martyna.world

Kuba Wojewódzki skomentował rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Przypomnijmy, że wiadomość o końcu związku pojawiła się 3 miesiące po ślubie podróżników.

Przemek Kossakowski o rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Podróżniczka komentuje jego wpis >> 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się

Prowadząca program Kobieta na krańcu świata i gospodarz Down the road. Zespół w trasie wzięli ślub 16 października 2020 roku.

Małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Ku zaskoczeniu fanów, w lipcu 2021 roku pojawiły się informacje o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Doniesienia portali potwierdzili sami dziennikarze, publikując oświadczenia w swoich mediach społecznościowych.

Rozpad małżeństwa Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego jest szeroko komentowany, również przez osoby znane z show-biznesu. Głos zabrał m.in. Kuba Wojewódzki.

Martyna Wojciechowska o rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim. Wydała oświadczenie >> 

Kuba Wojewódzki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

W autorskiej rubryce tygodnika Polityka, showman znany z ironicznych komentarzy i specyficznego poczucia humoru, napisał:

Gruchnęła wiadomość, jakoby małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przeszło już do historii. Podobno podróżnik wyprowadził się zaraz po ślubie. Wszystko zgodnie z moją teorią: małżeństwo to trzygwiazdkowy hotel. A dużo lepiej się śpi pod tysiącem gwiazd.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: rozstanie. Wymowny komentarz podróżniczki >> 

Kuba Wojewódzki nigdy nie stanął na ślubnym kobiercu. W przeszłości 57-latek był związany m.in. z Anną Muchą (2003-2007) i Renatą Kaczoruk (2013-2018).

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.