News

Kylie Jenner zdradziła nowe imię syna. Pokazała również jego pierwsze zdjęcia

Kylie Jenner zdradziła nowe imię syna. Pokazała również jego pierwsze zdjęcia

fot. Instagram: @kyliejenner

Kylie Jenner po raz pierwszy pokazała twarz swojego syna w mediach społecznościowych. Celebrytka zdradziła również, jak brzmi jego nowe imię.

Kylie Jenner ma SOBOWTÓRA?! Polka wygląda jak jej siostra >>

Kylie Jenner zdradziła nowe imię syna

Kylie Jenner i Travis Scott w lutym 2018 roku doczekali się córki, Stormi, a na początku lutego 2022 roku na świat przyszedł ich syn. Para ogłosiła, że postanowiła nazwać chłopca Wolf. Dwa miesiące później celebrytka poinformowała w mediach społecznościowych, że jego imię zostało zmienione, ponieważ jej zdaniem do niego nie pasowało. Wiadomość była sporym zaskoczeniem dla wielu fanów Kylie Jenner. Internauci z niecierpliwością czekali, aż celebrytka ogłosi nowe imię Wolfa, a w zagranicznych mediach nie brakowało licznych spekulacji na jego temat. 

Kim Kardashian kupiła wisiorek, który nosiła księżna Diana. Słono zapłaciła >>

Kylie Jenner w niedzielę 22 stycznia 2023 roku w końcu podzieliła się długo wyczekiwaną informacją na swoim profilu na Instagramie. Celebrytka ogłosiła, że nowe imię Wolfa brzmi Aire. Oznacza ono ''powietrze'', a w przetłumaczeniu na język hebrajski oznacza również ''lew Boga''.

Kylie Jenner - pierwsze zdjęcia syna

Oto jak wygląda syn Kylie Jenner i Travisa Scotta, Aire Webster:

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.