Reklama
placeholder
News

Kylie Jenner i Timothee Chalamet CAŁUJĄ się na Złotych Globach. Związek potwierdzony

Kylie Jenner i Timothee Chalamet CAŁUJĄ się na Złotych Globach. Związek potwierdzony

fot. instagram.com/kyliejenner/ fot. instagram.com/tchalamet/

Reklama
Reklama
placeholder

Kylie Jenner i Timothee Chalamet zostali "przyłapani" na pocałunku na Złotych Globach. Od kilku miesięcy oboje zdecydowanie mają się ku sobie, ale jeszcze nie zdecydowali się oficjalnie potwierdzić swojego związku. Możliwe, że w tym przypadku owym potwierdzeniem nie będą wspólne zdjęcia i romantyczne wpisy w sieci, a publiczne pocałunki. 

Timothée Chalamet i Kylie Jenner oficjalnie razem? Wideo z NY Fashion Week potwierdza >>

Kylie Jenner i Timothee Chalamet - pocałunek na Złotych Globach 

Złote Globy odbyły się w nocy z 7 na 8 stycznia czasu polskiego i chociaż to właśnie zwycięzcy poszczególnych kategorii powinni lśnić na tej imprezie to nieco przyćmił ich romantyczny pocałunek Kylie Jenner i Timotheego Chalameta. Wideo, na którym zakochani wymieniają się czułościami podczas rozmowy, stało się viralem, a fani cieszą się, że w końcu mogli zobaczyć tych dwoje oficjalnie jako parę.

Przez ostatnie miesiące jedynym dowodem na rozwijającą się relację aktora i celebrytki były zdjęcia zrobione ukradkiem przez paparazzi. Mimo że Jenner i Chalamet pojawiali się w swoim towarzystwie na wielu imprezach, to nie komentowali tego, co ich łączy. Jedno jest pewne: 28-latkowie wyglądają na mocno sobą zauroczonych, czego dowodem jest nagranie ze Złotych Globów.

Warto zaznaczyć, że Kylie Jenner wspierała aktora nominowanego w kategorii Najlepszy aktor w komedii lub musicalu za rolę popularnego czekoladnika w filmie Wonka. Zwycięzcą okazał się zostać Paul Giamatti, a nagrodę otrzymał za zagranie głównej roli w komediodramacie Przesilenie zimowe.

Filmik, na którym para została "przyłapana" na pocałunku, znajdziecie poniżej:

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama