News

Lady Gaga w sukience polskiej projektantki! Jej ubrania noszą też inne wielkie gwiazdy

Lady Gaga w sukience polskiej projektantki! Jej ubrania noszą też inne wielkie gwiazdy

Fot. Instagram.com/ladygaga

Lady Gaga nosi sukienkę polskiej projektantki. Wokalistka, którą niedługo zobaczymy w filmie House of Gucci, nie jest jedyną gwiazdą, która wybiera ubrania od tej designerki.

Maffashion w spodniach od Justina Biebera! Jak wygląda? >> 

Lady Gaga jest znana z nietuzinkowego stylu. Obok jej stylizacji nie da się przejść obojętnie! To jak nosi się amerykańska supergwiazda jest inspiracją dla ludzi na całym świecie. Jakiś czas temu uwagę zwrócił czarny total look artystki, do którego stworzenia wykorzystała sukienkę polskiej projektantki!

Lady Gaga w sukience Magdy Butrym

Piosenkarka, która w 2020 roku wydała album Chromatica, została zauważona na ulicach Nowego Jorku w dopasowanej sukience na ramiączkach od Magdy Butrym. Lady Gaga dobrała do niej buty na niebotycznie wysokich platformach i obcasach marki Pleaser USA, torebkę-kuferek Marka Crossa i ciemne okulary od Dity Eyewear.

Sukienka, którą ma na sobie Lady Gaga jest dostępna w sklepie internetowym Magdy Butrym. Kreacja kosztuje sporo, bo 5150 złotych.

Harley Quinn w ciuchach od polskiej projektantki! [ZDJĘCIA] >> 

Lady Gaga nie jest jedyną światową gwiazdą, która nosi ubrania od Magdy Butrym. W jej projektach były widziane m.in. Beyonce, Margot Robbie, Kim Kardashian, Kendall Jenner, Dua Lipa i Bella Hadid.

Jak Wam się podoba ta sukienka?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.