News

Lanberry – nowy singiel Waniliowe. Wokalistka szykuje się do wydania płyty

fot. YouTube.com/Lanberry

Lanberry zaprezentuje fanom kolejny album w listopadzie 2022 roku. Niedawno pojawiło się lyric video do singla Waniliowe, kolejnego zapowiadającego płytę. 

Viki Gabor – płyta ID już jest! [PIOSENKI, TRACKLISTA] >>

Lanberry – Waniliowe, płyta Obecna

Lanberry pracowała nad utworem Waniliowe razem z Moniką Wydrzyńską, Karolem Serkiem i Pawłem Warzeńczykiem. Za lyric video odpowiadają Marysia Jagłowska i Karolina Krasińska.

Singiel Waniliowe Lanberry jest dostępny w serwisach streamingowych od 16 listopada.

Krążek Obecna, którego motywem przewodnim są gitarowe brzmienia w różnych odsłonach, pojawi się 25 listopada 2022 roku.

Piosenki, których Lanberry jest autorką i które stały się hitami >> 

Cały album zaczynam energetycznym, pop-rockowym kawałkiem 'Taniec z ogniem', który pokazuje, jak bliskie są mi gitarowe brzmienia. (...) Mamy sporo dynamicznych kawałków, ale miłośnicy emocjonalnych ballad również będą usatysfakcjonowani. Moją osobistą krucjatą jest pokazanie tego, że nie musimy wchodzić w ciasne i ograniczające ramy gatunku. Zwiedzam różne zakamarki popu i pokazuję, że jest wiele przestrzeni do odkrycia i eksperymentowania zapowiada Lanberry. 

Na trackliście znalazło się 12 kompozycji, w tym znane od jakiegoś czasu fanom: Nocny Express, Niedziela, Niewygodnie, List i Okna Bez Firanek.

Lanberry – koncert

Lanberry zaśpiewa swój premierowy materiał i największe hity na koncercie, który odbędzie się 20 listopada w Warszawie (Klub Niebo).

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.