News

Leaving Neverland: będą kolejne odcinki filmu o Michaelu Jacksonie?

Leaving Neverland: będą kolejne odcinki filmu o Michaelu Jacksonie?

Fot. Wikimedia Commons/Casta03

Powstanie druga część Leaving Neverland?! Dan Reed zapowiedział, że chętnie nakręci kontynuację głośnego dokumentu na temat molestowania seksualnego chłopców przez Michaela Jacksona. O czym będzie?

Leaving Neverland: Paris Jackson przerywa milczenie! >> 

Leaving Neverland: druga część 

Od dłuższego czasu nie cichną kontrowersje wokół filmu Leaving Neverland. W dokumencie, wyemitowanym przez stację HBO pojawiło się dwóch mężczyzn, którzy wyznali, że jako dzieci byli molestowani przez Króla Popu. Jak podają portale, reżyser Dan Reed przyznał, że rozważa nakręcenie kolejnej produkcji o nadużyciach seksualnych Michaela Jacksona.

Tym razem film miałby przybliżyć widzom proces z 2005 roku, podczas którego Michael Jackson zasiadł na ławie oskarżonych za molestowanie seksualne. Gavin Arvizo, który miał wtedy kilkanaście lat, oskarżył gwiazdora, że ten upijał go alkoholem, wykorzystywał seksualnie i próbował pozbawić go wolności wbrew woli.

Podczas śledztwa, w mieszkaniu Jacksona znaleziono m.in. kasety z ostrą pornografią i używaną dziecięcą bieliznę. Artyście groziło wówczas 20 lat więzienia, ale ostatecznie został uniewinniony.

Michael Jackson wziął ślub z 10-letnim chłopcem?! Szokujące wyznanie >> 

Przypominamy, że Michael Jackson poznał Gavina Arvizo, kiedy chłopiec chorował na raka. Muzyk wspierał go nie tylko finansowo, lecz także psychicznie. Jackson spał nawet z Gavinem w jednym łóżku, bo „był to element leczenia”. Kiedy Arvizo wyzdrowiał, nadal przyjaźnił się z Jacksonem.

Aby druga część filmu Leaving Neverland powstała, twórcy muszą otrzymać na to zgodę od Gavina Arvizo i jego rodziny. Czy tak się stanie? Dowiemy się wkrótce.

Chcielibyście zobaczyć ten film?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj