Reklama
placeholder
News

Leon Myszkowski o partnerce - tak Justyna Steczkowska przyjęła Ksenię z Białorusi

Leon Myszkowski o partnerce - tak Justyna Steczkowska przyjęła Ksenię z Białorusi

fot. Instagram: @leon_myszkovsky

Reklama
Reklama
placeholder

Syn Justyny Steczkowskiej po raz pierwszy zdradził szczegóły związku ze swoją dziewczyną. Leon Myszkowski wyznał między innymi, jak na jego związek z pochodzącą z Białorusi Ksenią zareagowała jego rodzina.

Jakie Edyta Górniak ma wymagania wobec organizatorów przed koncertami? Na liście krówki i żelki >>

Leon Myszkowski opowiedział o swojej partnerce

Leon Myszkowski spotyka się z Ksenią od 2019 roku. Dotychczas unikał jednak jej tematu w wywiadach, choć można było ich zobaczyć razem na ściankach. Syn Justyny Steczkowskiej na początku października 2023 roku udzielił wywiadu dla portalu Plejada. 23-latek zrobił wyjątek i opowiedział o początkach swojego związku z cztery lata starszą Ksenią. Leon Myszkowski wyznał, że spotkał swoją partnerkę w pewnym lokalu przy ulicy Mazowieckiej w Warszawie, gdzie poszedł z kolegami po to, aby świętować bycie singlem. Leon Myszkowski twierdzi, że powiedział swojej przyszłej partnerce, że ma 21 lat, kiedy tak naprawdę miał 19. Ksenia wybaczyła mu kłamstwo i niedługo potem zaczęli się spotykać. 

Sylwia Grzeszczak ma nową pasję. Nie zgadniecie jaką >>

Leon Myszkowski postanowił przedstawić Ksenię swojej rodzinie. Syn Justyny Steczkowskiej zapewnił, że jego mama - podobnie jak reszta jego bliskich - bardzo dobrze przyjęła Ksenię, choć początkowo miał co do tego pewne obawy. Na szczęście szybko przekonał się, że nie miał się czym stresować. Justyna Steczkowska nie tylko miała zaakceptować swoją przyszłą synową, ale też się z nią zaprzyjaźnić:

Muszę przyznać, że stresowałem się tym, jak to będzie. Okazało się, że niepotrzebnie. Moja siostra momentalnie się w niej zakochała. Czasem mam wrażenie, że woli spędzać czas z nią niż ze mną. Mama zaprzyjaźniła się z Ksenią i bardzo lubi spędzać z nią czas. Wiem, że wiele osób się temu dziwi, bo w naszym kraju wciąż pokutuje stereotyp teściowej, która nie przepada za swoją synową. W ogóle tego nie rozumiem.

Syn Justyny Steczkowskiej nie ukrywał, że zanim Kseniya przekonała się, że jest mile widziana w jego rodzinie, miała pewne trudności z odnalezieniem się w Polsce:

W Białorusi kobiety zazwyczaj zajmują się dziećmi, opiekują się domem i nie pracują, nie rozwijają się zawodowo. To mężczyźni zarabiają na rodzinę. Tam nadal powszechny jest patriarchat. W Polsce jest inaczej, przynajmniej z mojego punktu widzenia.

Leon Myszkowski dodał, że choć on i jego partnerka wychowywali się w innych środowiskach i nie zawsze się ze sobą zgadzają, w każdej sytuacji starają się szukać kompromisu i dobrze zdają sobie sprawę z tego, że oboje mają swoje wady i zalety. Dzięki temu do dziś są ze sobą bardzo szczęśliwi. Leon Myszkowski twierdzi, że nie wyobraża sobie życia bez Ksenii i kiedyś być może założy z nią rodzinę.Obecnie skupiają się jednak na rozwijaniu swoich karier. Syn Justyny Steczkowskiej jest DJ'em i próbuje swoich sił w modelingu.

Kseniya Ngo - kim jest partnerka syna Justyny Steczkowskiej?

Partnerka Leona Myszkowskiego nazywa się Kseniya Ngo. Obecnie ma 27 lat. Syn Justyny Steczkowskiej wyznał, że Kseniya podchodzi do show-biznesu z dystansem i obecnie woli trzymać się z dala od mediów. Kobieta prowadzi swój profil na Instagramie o nazwie @kseniyango.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama