News

Leonardo DiCaprio z ukraińską modelką? 22-latka jest po rozwodzie z osobą z otoczenia dyktatora

Leonardo DiCaprio z ukraińską modelką? 22-latka jest po rozwodzie z osobą z otoczenia dyktatora

Fot. Wikimedia Commons/Thore Siebrands

Leonardo DiCaprio spotyka się z ukraińską modelką? Mówi się, że tuż po rozstaniu z Camilą Morrone, aktor związał się z 22-latką. Kim jest?

Antek Królikowski o związkach i poliamorii >>  

Media obiegła informacja, że Leonardo DiCaprio i Camila Morrone rozstali się po ponad 4 latach związku. Dlaczego? Nie brakuje spekulacji, że gwiazdor porzucił dziewczynę, bo… ta skończyła 25 lat.

Mówi się, że Leonardo DiCaprio ma już nową ukochaną i jest nią o 25 lat młodsza, pochodząca z Ukrainy, modelka.

Leonardo DiCaprio – nowa dziewczyna

Leonardo DiCaprio i Maria Beregova byli widziani razem w St. Tropez, gdzie mnóstwo czasu mieli spędzić na jachcie amerykańskiego aktora. Kim jest kobieta, nazywana nową partnerką DiCaprio?

Bradley Cooper i Irina Shayk znowu razem? Pokazała zdjęcia >>

Leonardo Dicaprio – Maria Beregova: kim jest?

Daily Mail miał ustalić, że Maria Beregova wychowywała się w Szwajcarii, tam też miała chodzić do renomowanej szkoły z internatem. Według doniesień, 22-latka aktualnie studiuje farmację w Londynie i w przyszłości zamierza zająć się rodzinnym biznesem.

Daily Mail podaje, że w lipcu 2022 roku Maria Beregova wróciła do panieńskiego nazwiska po rozwodzie z mężczyzną, który „jest powiązany z libijskim dyktatorem Mu’ammarem al-Kaddafim”.

Czytamy, że były mąż modelki to Ahmed Masoud Abdelhafid, który działa w branży nieruchomości i mody w Monako, a prywatnie jest wnukiem generała armii Kaddafiego.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.