News

Nowa kampania Levi’s® Buy Better, Wear Longer z gwiazdami młodego pokolenia

Nowa kampania Levi’s® Buy Better, Wear Longer z gwiazdami młodego pokolenia

fot. materiały prasowe Levi’s®

Nowa wiosenna kampania marki Levi’s® - Buy Better, Wear Longer (czyli Kupuj lepiej, noś dłużej) - ma na celu obudzenie w naszej świadomości odpowiedzialności za wypływ konsumpcjonizmu i produkcji odzieży na środowisko.Ta globalna kampania reklamowa łączy w sobie długotrwałe zobowiązanie marki Levi's® do tworzenia jakościowych produktów z pasją grupy młodych ludzi, aktywistów i aktywistek działających na rzecz przyszłości naszej planety.

W kampanii biorą udział takie osoby jak: piosenkarz Jaden Smith, aktywiści i aktywistki na rzecz ekologii Xiye Bastida, youtuberka Emma Chamberlain, piłkarz Marcus Rashford, Melati Wijsen oraz Xiuhtezcatl.

Młodzi ludzie, którzy wzięli udział w najnowszej kampanii podzielają zaangażowanie i pasję Levi’s® w kierunku tych działań. Emma Chamberlain jest wiodącym głosem swojego pokolenia - kocha modę szczerym uczuciem, ale woli kupować odzież z drugiej ręki i daje starym ciuchom nowe życie. Jaden Smith to wieloletni przyjaciel marki, którego zainteresowanie wodą doprowadziło do zwiększenia poziomu świadomości dotyczącego ograniczonych zasobów naszej planety. Z kolei angielski piłkarz, Marcus Rashford angażuje się w sprawy młodzieży wywodzącej się z zaniedbanych i zbyt często pomijanych społeczności.

Kampania Buy Better, Wear Longer to także odzwierciedlenie aktualnie podejmowanych kroków mających na celu wprowadzanie bardziej zrównoważonych praktyk w zakresie produkcji. Poprzez wprowadzanie nieszablonowych rozwiązań dotyczących zmniejszenia negatywnego wpływu na klimat, mniejszego zużycia wody, inwestowanie w materiały i technologie takie jak Cottonized Hemp i Organic Cotton czy skalowanie procesów Water<Less®, marka Levi’s® pracuje nad tym, aby zredukować zużycie zasobów naturalnych i sprawić, aby przemysł odzieżowy stał się bardziej przyjazny dla naszej planety.

Świat, w którym żyjemy bezustannie zachęca nas do kupowania czegoś nowego. Jednak w ten sposób dajemy się wciągnąć w błędne koło. Cieszę się, że marka Levi’s® zmienia ten schemat sprawiając, że kupowanie używanej odzieży, a co za tym idzie — oszczędzanie zasobów, jest fajne. Niektóre z moich ulubionych par spodni było kupionych w ten sposób. Jeszcze bardziej cieszy mnie to, że Levi’s® wspiera tych wspaniałych młodych ludzi, których działalność aktywistyczna promuje ochronę środowiska - mówi Jaden Smith.

Kryzys klimatyczny jest dla nas największym zagrożeniem, ale także największą okazją, aby iść do przodu - dodaje Xiye Bastida.

Jak Wam się podoba takie podejście do mody?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.