News

Lexy zamieszkała z Adrianną Skon! Jak się dogadują jako współlokatorki?

Lexy zamieszkała z Adrianną Skon! Jak się dogadują jako współlokatorki?

fot. youtube.com/Adrianna Skon

Lexy Chaplin zamieszkała z Adrianną Skon! Popularne youtuberki nagrały wspólny film o tym... jak bardzo się różnią :-). Jak dogadują się jako współlokatorki?

Adrianna Skon i Lexy zamieszkały ze sobą półtora miesiąca temu. Dziewczyny zaskoczyły swoich fanów, bo przed przeprowadzką nie znały się dobrze. Ada od 2012 roku tworzy kanał na YouTubie, na którym publikuje filmiki o charakterze humorystycznym. Lexy jest znana dzięki udziałowi w projekcie Team X, jednak jakiś czas temu wyprowadziła się z willi youtuberów i zaczęła szukać swojego nowego miejsca. Niedawno dziewczyny nagrały nowy film, w którym sprawdzają „jak bardzo się nie znają”.

Stuu i Fagata pogodzili się? „Od zawsze mi pomagał” >>

Lexy zamieszkała z Adrianną Skon

Lexy i Adrianna Skon wyznały, że mieszkają ze sobą już prawie półtora miesiąca. Jest to odpowiednia ilość czasu, żeby choć w małym stopniu poznać się wzajemnie, więc dziewczyny postanowiły to sprawdzić.

Na kanale youtubowym Ady pojawił się film Jak bardzo się nie znamy z Lexy?, w którym dziewczyny odpowiadają na zadane pytania. Pojawiają się zarówno klasyczne pytania o ulubiony kolor jak i te bardziej nietypowe. Kluczem jest fakt, że Lexy musi napisać odpowiedź jaką mogłaby dać Ada i odwrotnie. W ten sposób dziewczyny sprawdzają jak dużo mają do nadrobienia w budowaniu swojej relacji ;-).

Podczas materiału youtuberki dużo się śmieją i widać, że świetnie się czują w swoim towarzystwie. Ostatecznie quiz wygrała Lexy, ale tylko jednym punktem. Wygląda na to, że wspólne mieszkanie było strzałem w dziesiątkę i Ada z Lexy jeszcze niejednokrotnie zaskoczą nas pozytywnym filmem prosto z domowych pieleszy.

Michele Morrone przenosi się do Hollywood! „Nie mam wyjścia” >>

Trzymamy kciuki za "współlokatorki idealne"! :-)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

they call me lexy

Post udostępniony przez Lexy👼🏽 (@lexychaplin)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj