Reklama
placeholder
News

Lexy z własną federacją! Clout MMA miałaby 'zastąpić' High League

Lexy z własną federacją!  Clout MMA miałaby 'zastąpić' High League

fot. YouTube/Szalony Podcast/ fot. YouTube/ Lexy Chaplin/

Reklama
Reklama
placeholder

Powstaje nowa federacja freak fightowa, której twarzą będzie Lexy Chaplin. Szczegóły projektu przedstawili Tomasz Matysiak i Kuba Kulig w najnowszym odcinku Szalonego Podcastu.

Niedawno w sieci pojawiła się informacja o tym, że gala High League zaplanowana na 17 czerwca się nie odbędzie, a dalsze funkcjonowanie federacji nie jest jeszcze jasno określone. Aby przygotowania do wydarzenia nie poszły na marne, twórcy wpadli na ciekawy pomysł.

25-letnia Kasix dostała udaru na streamie. Tiktokerka znalazła się w szpitalu >>

Lexy Chaplin -  Clout MMA

6 czerwca na kanale Szalony Podcast na YouTubie opublikowano odcinek, którego gościem był Kuba Kulig, a podczas rozmowy wyszło na jaw, że właśnie powstaje nowa federacja, na której czele stanie Lexy Chaplin oraz Sławomir Peszko. Tym sposobem 23-latka awansuje z zawodniczki na ringu do rangi włodarza. Już wcześniej gwiazda podrzucała fanom wskazówki dotyczące projektu, m.in. pisząc na swoim InstaStory "bardzo duże rzeczy soon". Od niedawna wiadomo, że federacja nosi nazwę Clout MMA.

Nowy projekt ma przejąć większość zawodników High League i dzięki niemu spora część ze wcześniej zaplanowanych konfiguracji walk ma pozostać bez zmian. Federacja powstaje w ekspresowym tempie - głównie po to, by twórcy gali, która miała się odbyć 17 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie, nie zostali z niczym i mogli zrealizować koncepcję, nad którą długo pracowali.

Szczegóły dotyczące nowej federacji będą dostępne już wkrótce. 

Poniżej znajduje się Szalony Podcast w pełnej okazałości.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama