News

Liam Payne już tak nie wygląda. Fani są w szoku jak się zmienił

Liam Payne już tak nie wygląda. Fani są w szoku jak się zmienił

fot. YouTube.com/Liam Payne Official

Liam Payne zadebiutował jako wokalista w 2008 roku podczas przesłuchań do brytyjskiego programu The X Factor. Jego prawdziwa kariera zaczęła się dopiero 2 lata później, kiedy połączył siły z czterema innymi solistami i wspólnie stworzyli zespół One Direction.

One Direction przestało działać w 2016 roku, a Liam Payne, Niall Horan, Zayn Malik, Harry Styles i Louis Tomlinson skupili się na karierach solowych.

Liam Payne znowu jest singlem. Zerwał z Mayą Henry >>

Jednak ostatnie doniesienia o wokaliście nie dotyczą ani One Direction, ani jego kariery solowej. Tym razem chodzi o wygląd Liama Payne'a.

Liam Payne - zmieniony wygląd

Podczas niedawnej premiery Liam Payne pojawił się na czerwonym dywanie na tyle odmieniony, że jego chuda twarz z wyraźnie zaznaczoną szczęką wywołała poruszenie wśród fanów.

Liam Payne był 'frontmanem' One Direction? Lizzo stanowczo zareagowała >>

Portale plotkarskie donoszą, że wokalista poddał się najprawdopodobniej wielu poprawkom z zakresu chirurgii plastycznej, w tym konturowaniu ust, szczęki i podbródka stałymi wypełniaczami, a być może nawet usunięciu poduszek Bichata z policzków.

Co prawda niektorzy fani mówią, że mogła to być wyłącznie kwestia wieku i pozbycia się wyraźniej widocznego młodzieńczego tluszczyku, jednak patrząc na zdjęcia ciężko w to uwierzyć.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.