News

Lil Loaded nie żyje. Raper był oskarżony o zabójstwo

Lil Loaded nie żyje. Raper był oskarżony o zabójstwo

Fot. YouTube.com/lil loaded music

Lil Loaded nie żyje. 20-letni raper zmarł w areszcie. W listopadzie 2020 roku został oskarżony o zabójstwo. Jak podawały portale, przyznał się do zastrzelenia przyjaciółki Khalii Walker. 

Grób Piotra Woźniaka-Staraka został wyburzony. Wiadomo dlaczego >>

Lil Loaded – przyczyna śmierci

Dashawn Maurice Robertson, bo tak naprawdę nazywał się Lil Loaded, odszedł 31 maja 2021 roku. Przykrą wiadomość potwierdził jego adwokat Ashkan Mehryari. Nie podano w jaki sposób zmarł artysta. Mówi się, że Lil Loaded popełnił samobójstwo, ponieważ został zdradzony przez dziewczynę.

Krótko przed tym jak świat obiegła wiadomość o tym, że Lil Loaded nie żyje, na Instagramie rapera pojawił się post, który jest określany jako jego list pożegnalny. 20-latek m.in. przepraszał za swoje błędy i prosił o „przyjęcie do boskiego królestwa”.

Radoskór nie żyje. Kielecki raper miał 45 lat >>

Onet informuje, że Lil Loaded był powiązany z ulicznym gangiem Crips. Ostatni album Criptape wydał w grudniu 2020 roku. Zdobył złotą płytę za singiel 6LOCC 6A6Y.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.