News

Lil Masti: jak i dlaczego zmieniła się ex-SexMasterka?

Lil Masti: jak i dlaczego zmieniła się ex-SexMasterka?

fot. instagram.com/lilmasti

Aniela Bogusz, bo tak naprawdę nazywa się Lil Masti, zaistniała w internecie jako SexMasterka. Pod tym pseudonimem zaczęła publikować filmiki na YouTube w 2015 roku. Bardzo szybko zdobyła ogromną popularność. Wszystko dzięki kontrowersyjnym filmikom, w których udzielała rad na temat seksu oraz przerysowanemu wizerunkowi. Za każdym razem SexMasterka zaskakiwała jeszcze odważniejszym strojem i mocniejszym makijażem.

Oliwia Górniak – kim jest dziewczyna, z którą Roksana Węgiel wystąpi w tanecznym show? >>

Chociaż SexMasterkę śledziły w internecie dziesiątki tysięcy osób, influencerka postanowiła zniknąć z sieci. Na początku 2019 roku Aniela Bogusz nagrała dla swoich fanów pożegnalny filmik i usunęła konta w social mediach. Dlaczego SexMasterka przestała istnieć? Tego nie wiadomo. Na zakończenie pożegnalnego filmiku powiedziała tylko tajemniczo: Wyczekujcie, bo jest na co. To sugerowało, że youtuberka jeszcze wróci.

SexMasterka dotrzymała słowa i jakiś czas później założyła w social mediach nowe konta, tym razem pod nowym nickiem – Lil Masti. Wszystko wskazywało na to, że Aniela Bogusz spróbuje podbić świat jako piosenkarka. 16 marca 2019 roku Lil Masti wypuściła swój pierwszy kawałek - Fenix

Fame MMA 9: wiemy z kim walczy Kacper Blonsky! Będziecie zdziwieni >>

Aniela Bogusz świetnie sprawdziła się również w innej roli - zawodniczki Fame MMA. Podczas gali Fame MMA 4 Lil Masti zdobyła mistrzowski pas w walce z Martą Linkiewicz. 

Chcielibyście zobaczyć jeszcze Lil Masti na ringu? 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.