Reklama
placeholder
News

Lil Masti zdradziła, ile obecnie waży. 'Mam to gdzieś’

Lil Masti zdradziła, ile obecnie waży. 'Mam to gdzieś’

fot. instagram.com/lilmasti/

Reklama
Reklama
placeholder

Lil Masti wyjawiła niedawno, ile waży. Zaraz po tym, jak fani zaczęli komplementować jej sylwetkę, opowiedziała o procesie zrzucania kilkogramów. Przy okazji wyznała, czy wkrótce wróci do walk freakfightowych.

Lil Masti zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda? >>

Lil Masti wyznała, ile waży. Jaki ma sposób na schudnięcie?

Od kiedy Lil Masti zaszła w ciążę, stara się podkreślać na swoim instagramowym profilu naturalność ciała i promować ruch body positive (ciałopozytywność). Celebrytka nie boi się też pokazywać swoich krągłości i komentować zmian zachodzących w jej wyglądzie po porodzie. 8 lutego 2024 roku udostępniła na swoim InstaStory zdjęcie w czerwonym stroju, na którym wypadła bardzo szczupło. Nie umknęło to uwadze fanek, które zasypały ją pytaniami o to, jak udało jej się tak szybko schudnąć. Odpowiedź Lil Masti była prosta: "Nie schudłam nic. Po prostu umiem ustawić się do zdjęć". Następnie pokazała internautkom, jak na co dzień prezentuje się jej figura, gdy akurat nie pozuje do aparatu. Zdradziła również, ile obecnie waży oraz że w najbliższej przyszłości nie będzie zainteresowana udziałem w wyzwaniach sportowych.

Ważę 79 kg przy wzroście 170 cm. Zaznaczam, że przed ciążą moja waga wynosiła 63 kg i miałam atletyczną, sportową sylwetkę. Tak więc mam plus 16 kg. I MAM TO GDZIEŚ.

Nie szykuję się na Miss Świata ani do żadnych zawodów sportowych. Ćwiczę i dobrze się odżywiam DLA SIEBIE. Wiem, że chudnięcie to PROCES i zdrowe schudnięcie wymaga dłuższego czasu. Na spokojnie, bez presji, a i tak uważam, że zaj*biście i kobieco wyglądam.

fot. instagram.com/lilmasti/

fot. instagram.com/lilmasti/

fot. instagram.com/lilmasti/

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama