News

Łódź Summer Festival 2023: frekwencja tak duża, że ludzie weszli na... szkielet budynku [WIDEO]

Łódź Summer Festival 2023: frekwencja tak duża, że ludzie weszli na... szkielet budynku [WIDEO]

fot. Twitter: @thepolandnews_

Łódź Summer Festival 2023 przyciągnął tłumy imprezowiczów. W pewnym momencie pod sceną zaczęło brakować miejsca i ludzie zaczęli wspinać się na... szkielet budynku. Nagranie z imprezy trafiło do sieci. 

Cardi B oblana napojem na własnym koncercie. Oddała ‘napastnikowi’ >>

Łódź Summer Festival 2023: ludzie wspięli się na... szkielet budynku [WIDEO]

Łódź Summer Festival 2023 odbył się w dniach 28, 29 i 30 lipca. Publiczność zebrała się między innymi pod główną sceną znajdującą się przy alei Kościuszki przy skrzyżowaniu z ulicą Radwańską. To właśnie tam wystąpili znani artyści tacy jak Franz Ferdinand, Pezet, Margaret, Natalia Szroeder, bryska, OKI, Young Igi, Otsochodzi i Bedoes 2115. Na festiwalu nie zabrakło również gwiazd takich jak Dawid Kwiatkowski, LemOn, Ignacy i Błażej Król, którzy występowali na scenach Manufaktura i Monopolis. Wejście na Łódź Summer Festival 2023 było darmowe. Okazuje się, że frekwencja była tak duża, że zgromadzeni próbowali na własną rękę dostać się jak najbliżej sceny.

Pol'and'Rock Festival 2023: line up, artyści, kto zagra? >>

Na profilu The Poland News udostępniono nagranie od jednej z użytkowniczek TikToka, na którym widać, że w pewnym momencie pod sceną zgromadziło się tak dużo osób, że niektórzy... wspięli się na szkielet niedokończonego budynku, aby móc zobaczyć występy swoich ulubionych artystów. W sprawie wypowiedziała się kom. Aneta Sobieraj, rzeczniczka prasowa Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Kobieta zapewniła, że policjanci obecni na miejscu natychmiast zauważyli nieodpowiedzialne zachowanie i nakazali opuścić teren budowy.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.