Reklama
placeholder
News

Loreen ponownie zagra w Polsce i to 2 razy! Trasa na 2025 rok ogłoszona

Loreen ponownie zagra w Polsce i to 2 razy! Trasa na 2025 rok ogłoszona

fot. YouTube.com/Loreen

Reklama
Reklama
placeholder

Loreen brawurowo wygrała Eurowizję 2023 i od tego czasu jej kariera nabiera tempa. Przypomnijmy, że było to już drugie zwycięstwo szwedzkiej wokalistki w kultowym konkursie – za pierwszym razem w 2012 roku wygraną przyniósł jej hit Euphoria

Loreen niedługo po swoim triumfie wyruszyła w europejską trasę koncertową, w ramach której wystąpiła w warszawskim Klubie Stodoła. Jak się okazuje, artystka powróci do Polski na kolejne występy, a w 2025 roku zagra w naszym kraju aż dwa razy. 

Najpopularniejsze piosenki Eurowizji 2024 w sieci. Tak będzie wyglądało podium? >>

Loreen zagra koncerty w Warszawie i Krakowie

Loreen wystąpi w Polsce w ramach nowoogłoszonej trasy, która rozpocznie się 15 lutego 2025 roku w Utrechcie, a zakończy 27 marca w Dublinie. Wykonawczyni takich hitów jak Tattoo czy Neon lights zagra w Warszawie 23 lutego (Klub Stodoła), a w Krakowie 24 lutego (Klub Studio). 

Bilety na koncerty Loreen będą w sprzedaży od 8 maja 2024 roku. Wtedy swoją szansę na zakup w przedsprzedaży będą mieli klienci Citi Handlowego. Dzień później o 10:00 ruszy presale dla użytkowników Ticketmaster, a sprzedaż regularna wystartuje 10 maja. Artykuł będzie aktualizowany.


 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama