Reklama
placeholder
News

Śmierć Mac Millera: oskarżony przyznał się do winy, ma spędzić w więzieniu 17 lat

Śmierć Mac Millera: oskarżony przyznał się do winy, ma spędzić w więzieniu 17 lat

Wikimedia Commons/SDKmac

Reklama
Reklama
placeholder

Jak informuje serwis Rolling Stone, jeden z trzech mężczyzn oskarżonych o przyczynienie się do śmierci Mac Millera, przyznał się do winy. Stephen Walter ma spędzić w więzieniu 17 lat.

Mama Mac Millera żegna syna. Wzruszające zdjęcie >> 

48-latkowi groziło ponad 20 lat pozbawienia wolności. Według Newsweeka, który powołuje się na TMZ, prokurator wniósł jednak o 17-letni wyrok z pięcioma latami zwolnienia nadzorowanego. Walter ma być zobowiązany do zapłaty grzywny w wysokości miliona dolarów.

Stephen Walter miał dostarczyć innemu oskarżonemu, Cameronowi Jamesowi Pettitowi, tabletki oksykodonu z fentanylem. Substancja jest 50 razy silniejsza niż heroina. Prokuratura ustaliła, że James Pettit sprzedał Mac Millerowi pigułki oksykodonu, kokainę i Xanax. Narkotyki Pettitowi miał dostarczyć Ryan Reavis.Wszyscy trzej mężczyźni zostali aresztowani w związku ze śmiercią Mac Millera.

Prokuratura twierdzi, że nawet po śmierci rapera mężczyźni sprzedawali narkotyki „z pełną świadomością ryzyka związanego z ich produktami”.

Ariana Grande i Mac Miller: wyciekł fragment wspólnej piosenki! >>

Mac Miller – śmierć

Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku w swoim domu w San Fernando Valley. Raper miał 26 lat. Przyczyną śmierci byłego chłopaka Ariany Grande było przedawkowanie narkotyków, które dodatkowo zostały zmieszane z alkoholem.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama