News

Wygrał talent show i… został księdzem! Był ulubieńcem Kory

Wygrał talent show i… został księdzem! Był ulubieńcem Kory

Fot. Youtube.com/JakeVisionTVprod

Wygrał talent show i… został księdzem! Maciej Czaczyk był ulubieńcem Kory i mógł zrobić naprawdę wielką karierę muzyczną. Czy nadal koncertuje?

Opener 2019: rozpiska godzinowa i praktyczne informacje >> 

W 2011 roku Maciej Czaczyk wziął udział w drugiej edycji programu Must Be The Music. Tylko Muzyka. Na castingach 17-letni wtedy muzyk zachwycił wszystkich swoim wykonaniem singla I Co z repertuaru Tadeusza Nalepy. Jego wokal i gra na gitarze podbiła też serce najbardziej wymagającej jurorki show – Kory. Artystka powiedziała na castingach, że Maciej Czaczyk nie tylko świetnie zaśpiewał, lecz także pokazał swoją wielką osobowość.

Maciej Czaczyk ostatecznie wygrał show i zdobył czek na 100 tysięcy złotych. W 2012 roku wydał swoją debiutancką płytę – Maciej Czaczyk, a potem zniknął z show-biznesu.

Shawn Mendes: polski cover If I Can’t Have You! Lepszy niż oryginał? >> 

Mimo, że Maciejowi Czaczykowi wróżono ogromną muzyczną karierę, postanowił zostać księdzem. Skończył studia na Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie, a 29 czerwca 2019 roku przyjął święcenia kapłańskie. Czaczyk jest teraz wikariuszem w parafii św. Jana Chrzciciela w Myśliborzu.

Jennifer Lopez na zdjęciu z liceum! Bardzo się zmieniła >> 

Maciej Czaczyk poświęcił się kapłaństwu, ale nadal gra na gitarze i koncertuje. Jego występy można było zobaczyć m.in. w Domu Kultury Słowianin w Szczecinie.

Pamiętacie występy Macieja Czaczyka w Must Be The Music?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj