Reklama
placeholder
News

Maciej Kurzajewski wyznaje miłość Katarzynie Cichopek w odpowiedzi na urodzinowe życzenia

Maciej Kurzajewski wyznaje miłość Katarzynie Cichopek w odpowiedzi na urodzinowe życzenia

fot. Instagram: @katarzynacichopek

Reklama
Reklama
placeholder

Maciej Kurzajewski otrzymał od Katarzyny Cichopek wyjątkowy filmik z okazji swoich 50-tych urodzin, którym podzieliła się w mediach społecznościowych. Aktorka nie musiała długo czekać na komentarz od swojego ukochanego. 

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zaręczeni? Tak prezenter odniósł się do doniesień >>

Maciej Kurzajewski wyznaje miłość Katarzynie Cichopek: urodzinowe życzenia

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili swój związek na początku października 2022 roku. Od tamtej pory para chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Wśród nich nie brakuje chociażby licznych relacji z podróży. Z okazji 50-tych urodzin prezentera Katarzyna Cichopek opublikowała na swoim profilu na Instagramie filmik z życzeniami od gwiazd. Życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu złożyli między innymi Adam Małysz, Łukasz Nowicki oraz Ida Nowakowska. 

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski zostaną dziadkami! Ich syn niedługo będzie ojcem >>

Maciej Kurzajewski nie krył wzruszenia filmikiem opublikowanym przez Katarzynę Cichopek. Prezenter nie tylko podziękował swoim znajomym za życzenia, ale też wyznał aktorce miłość:

Kochani, bardzo Wam dziękuję! Trudno mi opisać moją radość! Popłakałem się ze szczęścia...Dostałem od Was wspaniały prezent! Kasiu @katarzynacichopek kocham Cię! @margotka & @jacekcichopek Was też kocham i bardzo dziękuję! 

Oto jak wygląda urodzinowy filmik dla Macieja Kurzajewskiego:

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama