News

Mama Macieja Musiała: „Czasem nie wiem czy jest w tym samym mieście. I jaką ma dziewczynę”

Mama Macieja Musiała: „Czasem nie wiem czy jest w tym samym mieście. I jaką ma dziewczynę”

Fot. Instagram.com/ankamusial

Mama Macieja Musiała opublikowała szczery post na temat swojego syna. To co powiedziała o ich relacji może Was zaskoczyć. 

Maciej Musiał na zdjęciach w łóżku. „Dziadek mówi, że czas na prawnuki” >> 

11 lutego 2021 roku Maciej Musiał skończył 26 lat. Z tej okazji  na blogu jego mamy pojawił się szczególny wpis. Anna Musiał zdradziła m.in., że jako nastolatek jej syn pisał książkę!

Chyba byłam wymagającą mamą, pilnowałam codziennego grania na pianinie, nauki języków, sprawdzałam wypracowania, a gdy miał 14 lat, namówiłam go na pisanie książki. Nie znosił tego. Ale pisał. Codziennie dwie strony. Gdzieś jeszcze jest te 60 stron tekstu, moim zdaniem, całkiem dobrego… - czytamy na blogu Zapach Nieba.

Mama Macieja Musiała przyznała, że „syn to najlepszy prezent jaki dostała”, ale nie ma z nim już tak częstego kontaktu jak kiedyś i nie zawsze wie co dzieje się w jego życiu.

Maciej Musiał ma nową dziewczynę! Odprowadził ją na pociąg >> 

Teraz, nie dzwonię codziennie. Zdarza mi się nie wykręcać numeru przez miesiąc, i czasem nawet nie wiem czy jest w tym samym mieście, czy gdzieś na końcu świata. I jaką ma obecnie dziewczynę. Ale jak każda mama, mam na dnie serca lekki stres, co będzie za dziesięć, dwadzieścia lat. Czy będzie szczęśliwy, czy spełni swoje marzenia. Czy wybory które podejmie zaprowadzą go w dobrą stronę – napisała Anna Musiał.

Cały post mamy Macieja Musiała możecie przeczytać tutaj.

Na końcu wpisu zobaczycie film, na którym gwiazdor tańczy ze swoją mamą. :-) 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.